Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Ronaldo slavil hattrick obscénním gestem. Rozplakal fandy i partnerku

Sport

  10:39
Turín / Praha - Cristiano Ronaldo je impulzivní hráč. I proto se mu nikdo nemohl divit, že po fantastickém utkání Ligy mistrů proti Atleticu Madrid napodobil obscénní gesto, jímž slavil po prvním osmifinálovém zápase trenér soupeře Diego Simeone. Ronaldo tentokráte hattrickem otočil vývoj série a dotáhl Juventus do čtvrtfinále.

Cristiano Ronaldo bouřlivě oslavuje vítězství nad Atleticem Madrid. foto: ČTK/AP

Ani v prvním utkání, hraném Madridu, Ronaldo neudržel emoce na uzdě. Po řadě vulgárních pokřiků na svou adresu ukázal všem fanouškům domácích vztyčených pět prstů na znamení, že on vyhrál Ligu mistrů pětkrát, Atletico ani jednou. Naopak vítězství 2:0 tehdy vulgárním gestem, které nyní napodobil Ronaldo, udělal kouč Atletica Diego Simeone. 

Trenér Diego Simeone a jeho obscénní gesto.

A dokonce za něj byl potrestán pokutou ve výši 20 000 eur.

V úterním zápase ale Ronaldo prokázal svůj fotbalový um, když sám vsítil tři branky a italský velkoklub po souhrnném výsledku 3:2 postoupil na úkor celku ze španělského hlavního města. Na tribuně mezitím bouřlivě oslavovala Ronaldova rodina i klubové vedení.

„Tohle je úžasný večer, nejen pro mě, ale i pro tým. Možná proto mě Juventus podepsal. Dělám svoji práci, byl to kouzelný večer. Ještě jsme nic nedokázali, ale jsme na sebe pyšní,“ řekl Ronaldo pro Sky Sport Italia.

Autor: