21. září 2011 15:29 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Ronaldo tasil prostředníček. Byl pro fanoušky?

Zklamaný Cristiano Ronaldo. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zklamaný Cristiano Ronaldo. | foto: Reuters

SANTANDER/PRAHA Není žádným tajemstvím, že fotbalistu Cristiana Ronalda fanoušci ve Španělsku příliš nemusí. Tedy kromě Realu Madrid, kde působí. Tam ho zase milují. Když ale portugalská hvězda přiletěla na středeční zápas do Santanderu, na posměšky a pokřiky příznivců místního Racingu reagovala zvednutým protředníčkem.

Vše se odehrálo, když hráči "Bílého baletu" nastupovali na letišti do autobusu. Fanoušci nenechali Ronalda na pokoji a chrlili na jeho adresu nadávky. Proto všichni logicky odtušili, že zvednutý prostředníček věnoval záložník právě jim.

Jenže to tak údajně nebylo. Ronaldo se dušoval, že gesto patřilo krajanovi a spoluhráči Pepému. Prý šlo o legraci. Jenže celý incident zachytila, zdokumentovala a zanalyzovala španělská televize.

Zamračený a odměřený Ronaldo se přitom nezdál být v dobré náladě. A proto se spekuluje, že v Realu panuje po překvapivé ligové porážce 0:1 s Levante dusná a nevraživá atmosféra.

Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.