Čtvrtek 30. března 2023, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Saviola chce odejít z Realu Madrid

Sport

  20:41
MADRID - Útočník Javier Saviola chce odejít z Realu Madrid. Argentinský fotbalista prohlásil, že nemá cenu ve španělském velkoklubu zůstávat, pokud nezačne častěji hrát. Na Saviolově situaci v klubu nezměnil nic ani nový trenér Juande Ramos, se kterým kvůli tomu měl sedmadvacetiletý útočník pohovor.

Javier Saviola v dresu Realu Madrid. foto: internet

"Řekl jsem mu, že potřebuji hrát. Dokonce jsem mu řekl, že jestli se mnou nepočítá, tak ať mě klub nechá v lednu odejít, protože tahle situace je nehorázná," citovala Saviolu agentura AP.

Argentinský reprezentant přišel do Madridu předloni z Barcelony, v "Bílém baletu" se však neprosadil a příliš příležitostí nedostával. V letošním ročníku nastoupil od začátku k jedinému ligovému zápasu, přestože Realu se zranil kanonýr Ruud van Nistelrooij. Situaci mu neusnadnil ani příchod Klaase Jana Huntelaara a odstoupení šéfa klubu Ramóna Calderóna. Vedení klubu totiž nechce do zvolení jeho zástupce do týmu zasahovat.

Trenér Ramos Saviolovu nespokojenost chápe. "Líbí se mi, že mu není lhostejné, že nehraje. Ale v Realu jsou skvělí hráči, a když někdo chce hrát každý víkend, asi by si měl najít menší klub," uvedl.

Autor:

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...

Mohlo by vás zajímat