Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Sevilla se posunula na třetí příčku. Andalůsané si poradili s Alavasem, zvítězili 2:1

ilustrační snímek foto: ČTK

Sevilla - Fotbalisté Sevilly zvítězili v 19. kole španělské ligy na hřišti Alavésu 2:1. Andaluský celek, který od prosince postrádá zraněného brankáře Tomáše Vaclíka, se posunul na čtvrté místo o bod za Barcelonu.
  23:34

Sevilla se ujala vedení už po třech minutách po trefě Júsufa En-Nesjrího. Domácí poté srovnali, ale po půlhodině hry vstřelil Suso vítězný gól hostů. V první minutě závěrečného nastavení mohl Alavésu zařídit bod Joselu, jenže gólman Bunú jeho penaltu vychytal.

Další dva dnešní duely mezi Cádizem a Levante a Valladolidem a Elche skončily remízou 2:2.

Hráči Sevilly slaví branku do sítě Krasnodaru.
Bono z FC Sevilla inkasuje gól v Superpoháru

Španělská fotbalová liga - 19. kolo:

Cádiz - Levante 2:2 (4. Perea, 28. Cala - 8. a 11. Martí), Valladolid - Elche 2:2 (71. Michel, 90. Fernández - 9. a 43. Josan), Alavés - FC Sevilla 1:2 (12. Méndez - 3. En-Nesjrí, 30. Suso).