Sobota 4. května 2024, svátek má Květoslav

Češi vedou 3:0! Rezek se prosadil přes obránce, vyměnil si míč s Kolářem a bodlem prostřelil ukrajinského brankáře.
46. minuta
důležité
Utkání po přestávce pokračuje.
45. minuta
důležité
První poločas prátelského utkání mezi Českou republikou a Ukrajinou skončil. Čeští reprezentanti díky dvou rychlým brankám Kadlece ze třetí a dvanácté minuty vedou 2:0. Posledních dvacet minut bylo ale v režii hostů, kteří obléhali a hledali cestu k Drobného brankce.
45. minuta
důležité
Ostrým šlapákem se provinil Daniel Kolář a vidí žlutou kartu. První hřišník úvodního poločasu. Faulovaný Kučer se těžce zvedá v trávníku. V utkání ale po menším ošetření bude pokračovat.
43. minuta
K Pospěchově centru měl Pilař hodně daleko. A v útoku poračují hosté.
41. minuta
Ukrajina
Branka Jaroslava Drobného je v obležení. Češi se urputně brání náporu Ukrajinců.
39. minuta
Ukrajina
Gól Ukrajiny nebyl uznán. Po střele Butky z velké dálky stál dorážející Ukrajinec v postavení mimo hru.
38. minuta
Ukrajina
Opět akce po pravé straně a Ukrajina zahraje rohový kop. Na první tyči ovšem odvracel Pudil.
37. minuta
Letnou se rozléhá pokřik a povzbuzování ukrajinského týmu. Čeští fanoušci se zatím neprojevili.
37. minuta
Držení míče 35% - 65%.
36. minuta
Ukrajina
"Ukrajinský Messi" Konopljanka měl dostatek prostoru před hranící českého vápna, tak se rozhodl vystřelit. Drobného branku ovšem netrefil.
35. minuta
Češi jsou velkou většinu hrací doby bez balonu a pouze napadají rozehrávku soupeře.
33. minuta
Ukrajina
Hru teď jednoznačně diktují Ukrajinci. Hraje se výhradně na české polovině. V držení míče dominují hosté.
31. minuta
Kadlec zapomněl na Butka, který vybojoval rohový kop. Po něm soupeř branku Drobného neohrozil.
29. minuta
Ukrajina
Ukrajinci se osmělili a založili rychlý protiútok. Konopljanka se prosmýkl přes Pospěcha a přihrával před Drobného. Česká obrana na poslední chvíli akci přerušila.
25. minuta
Míč skončil v ukrajinské síti, ale branka neplatí. Pekhart stál v ofsajdu.
24. minuta
Milevskij se uvolnil podél pravé postranní čáry a odcentroval do prostoru, kde nebyl žádný jeho spoluhráč. Sivok bez větších problémů situaci uklidňuje.
23. minuta
Rezkův ostrý centr našel v náručí brankář Dykan. Hra se přesouvá na českou polovinu.
21. minuta
Plašil si vyměnil míč s Rezkem a zpoza velkého vápna vystřelil. Zakončení mu ale vůbec nesedlo a gólman Dykan nemusel zasahovat.