ČESKO - ČERNÁ HORA 2:0 (0:0)
22:11
Rozhodčí foukl do píšťalky a ukončil zápas. Češi zvítězili 2:0 a rázným krokem se přiblížili účasti na Euru 2012.
90. minuta
Rosický z přímého kopu trefil hlavu Sivoka, který trefil síť a rozradostnil diváky na stadionu.
90. minuta
Gól! Češi po standardní situaci přidali druhou branku.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty hry.
90. minuta
Pilaře střídá Kolář.
89. minuta
Tomáš Rosický režíroval další šanci Česka. Kapitán nahrál Pekhartovi, ten přiťukl Pilařovi, který ale se zakončením váhal a byl o míč připraven.
89. minuta
Utkání přihlíží 14 560 diváků.
87. minuta
Vukčevič neměl na centrovaný míč nárok. Výborně ho kryl Kadlec.
85. minuta
Černohorský roh pokryli čeští hráčů bez větších problémů.
81. minuta
Češi střídají. Rezka nahradil Pospěch.
79. minuta
Kadlec z následného přímého kopu trefil pouze dobře postavenou zeď hostů. Zřejmě se ale dala pískat penalta, neboť jeden z obránců míč odrazil rukou, a to po jejím aktivním.
79. minuta
Rosický se fantasticky uvolnil a na hranici pokutového území byl za cenu žluté karty sražen Pekovičem.
78. minuta
"Kdo neskáče není Čech!" Fanoušci na stadionu se baví fotbalem a skandují oblíbený pokřik.
75. minuta
Češi napadají už na soupeřově polovině a nutí Černohorce k chybám. V náznaku další šance se zjevil po Pekhartově přiťuknutí Pudil.
72. minuta
Gebre Selassie se odhodlal ke střele ze třiceti metrů, jenže jeho pokusu chyběla přesnost a razance.
70. minuta
Plašilův roh na přední tyč obrana hostů bez problémů odvrátila.
68. minuta
Rezek byl teď při rychlém přechodu do útoku sestřelen Jovanovičem, jenž si za to vysloužil žlutou kartu.
63. minuta
Rosický posunul míč rozběhnutému Pilařovi, který si míč posunul do středu a z dvaceti metrů trefil míč přesně k tyči branky. Gólman Božovič neměl nárok.