18. července 2008 18:33 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Slavia loví slovenského záložníka Grajciar

Záložník Peter Grajciar.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Záložník Peter Grajciar. | foto: fcnitra.skLidovky.cz

Fotbalisty Slavie Praha posílí slovenský záložník Peter Grajciar z Nitry. Čtyřiadvacetiletý hráč, který je v širším kádru slovenské reprezentace, již údajně podepsal s českým mistrem smlouvu, ale kdy do Slavie přijde, není jasné.


Grajciar má ve slovenském klubu platný kontrakt do konce roku, Slavia se však snaží fotbalistu vykoupit, aby mohl přijít již před začátkem sezony. Kluby se zatím nedohodly na odstupném, Nitra mezitím přeřadila Grajciara do rezervního týmu.

"Slavia v souladu s pravidly FIFA jednala s hráčem půl roku před vypršením jeho smlouvy. Grajciar již má s klubem uzavřenou smlouvu od ledna 2009," řekl hráčův agent Peter Telek slovenskému listu Šport. "Máme zájem, aby se hráč k týmu připojil co nejdříve. Předložili jsme Nitře nabídku a čekáme na její vyjádření," řekl dnes mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

ČTK

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.