• Gól
51. minuta
Hoheneder trefil bokem do hlavy Belaida, ten odchází ze hřiště na nosítkách pořádně otřesen, Rakušan dostane zaslouženou žlutou kartu.
49. minuta
Domácí kotel bouří, Blažek se střetl na hraně vápna s Milanem Černým, k mírnému kontaktu mezi oběma hráči došlo, ale domácí záložník vše výrazně přihrál.
46. minuta
Druhý poločas právě začal, výkop mají hosté, kteří také poprvé střídali, Kovbu nahradil Hoheneder.
18:19
Až překvapivě svižný první poločas 156. derby je již minulostí, hosté vedou 1:0. Zaslouženě, na rozdíl od slávistů protrhli střeleckou nemohoucnost. Za 15 minut se na vás opět budu těšit.
45. minuta
Na opačné straně slabou střelou ohrozil Belaid Blažka. Následně dvakrát nebezpečně střílel Černý.
44. minuta
Opět chytré rozehrání přímého kopu od Kaloudy, tentokrát zůstala jeho myšlenka nepochopena.
43. minuta
Další standardka pro Spartu, Wilfried prodloužil na Kovbu na penaltovém puntíku sám hlavičkoval, ale těsně minul pravou tyč Vaniakovy branky.
38. minuta
Sparta opět zahrozila po rohovém kopu, Wilfried skvěle našel Kovbu tomu se ale na malém vápně zamotal míč, následný brejk Černého zastavil s přehledem Pamič.
35. minuta
Kadlec za nešetrný střet s Hubáčkem dostává první žlutou kartu utkání.
33. minuta
Slávisté rozehráli nebezpečný přímý kop, hostující zeď která ale byla blíže, než co nařizují pravidla ránu srazila. Následný roh hosté zvládli také odvrátit.
30. minuta
Hned po rozehrání se po chybě Řepky dostal do šance Šenkeřík, Blažka přehodil, ale také minul prostor tří tyčí.
29. minuta

Góóóóól! Další skvělá standardní situace od Kaloudy, hlavičku Kušníra ještě Vaniak famózně vyrazil, ale zatímco slávisté následně zaspali sparťané ve třech doráželi a Wilfried otevřel skóre.

• Bony Wilfried ze Sparty se raduje ze svého gólu, vpravo je jeho spoluhráč Václav Kadlec.

Bony Wilfried ze Sparty se raduje ze svého gólu, vpravo je jeho spoluhráč Václav Kadlec. / Autor: ČTK

26. minuta
Po osobním souboji Pamiče s Černým dostali domácí další šanci na volný kop, ten ale hosté odvrátili. Stejně si Hubník vedl také proti centru Krajčíka. Tudy prostě cesta nejspíše nepovede.
24. minuta
Vzápětí se do šance řítil Wilfried, Vomáčka mu na poslední chvíli odkopl míč na roh, ze kterého hosté nic nevytěžili.
23. minuta
Kalouda zajímavým způsobem zahrál přímý kop, Vaniakovi míč před ním skočil, ten jej rozklekem vyrazil.
Fanoušci Slavie předvedli krásné choreo na téměř polovinu tribun - Vítejte v pekle. A v peklo se pomaličku proměňuje zápas v soubojích Řepky a Šenkeříka. Který z nich dříve ztratí nervy?
18. minuta
Slávisté útočí i v deseti, Marek Suchý inkasoval právě při rohovém kopu loktem od Wilfrieda.
16. minuta
Po prvním rohu Slavie, dostala stejnou příležitost také Sparta, ale domácí se s námahou na několikrát ubránili.
12. minuta
Slávisté opět útočí po pravém křídle, ale centry do vápna nemají proti Hubníkovi s Řepkou šanci.
11. minuta
Ve dvou šancích se objevili slávisté - nejprve Vasiljevič možná zbytečně centroval, po něm pálil Černý, který byl následně hodně tvrdě (možná penaltově?) sražen ve výskoku Řepkou.