Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

Slavia trenéru Jarolímovi výhru k narozeninám nedala

18:56aktualizováno  19:20
PRAHA - Další ztrátu zaznamenal obhájce trofeje v pátém kole Gambrinus ligy. Slavia dnes na hřišti Teplic remizovala 1:1. Zcela na jinou vlnu se dostal Liberec. Po pohárovém úspěchu dnes doma znemožnili České Budějovice. Plzeň veze tři body z Ďolíčku, Příbram přehrála Olomouc a Jablonec zvítězil na Kladně.

Adam Hloušek ze Slavie. foto: ČTK

FK Teplice - SK Slavia Praha 1:1 (1:1)

Branky: 17. Stožický - 41. J. Černý.
Rozhodčí: Jech - Filípek, Teuber. ŽK: Hesek, Ljevakovič - Janda, Čelůstka, Vasiljevič.
Diváci: 10.690.

Slavia dnes chtěla v Teplicích potvrdit pohodu, kterou získala v pohárové Evropě a zároveň věnovat výhru jako dárek k 53. narozeninám Karla Jarolíma. Tým nastoupil ve stejné sestavě jako ve čtvrtek proti CZ Bělehrad, jenže Teplice se prezentovaly mnohem lepší obranou, navíc se v 17. minutě po pěkné akci Vachouška trefil Stožický. Před koncem poločasu vyrovnal kuriózně Černý, když za záda Grigara spadla jeho přihrávka na Hlouška. Další góly už nepadly.

Slovan Liberec - Dynamo České Budějovice 3:0 (3:0)

Branky: 11. Vácha, 31. Dočkal, 38. Nezmar.
Rozhodčí: Franěk - Slavík, Čecháček.
ŽK: Vulin - Homoláč.
Diváci: 4935.

Doborou formu potvrdil doma Liberec, který nebezpečný tým z jihu Čech doslova zdemoloval hned v první pětačtyřicetiminutovce. Skóre otevřel mladík Vácha. Po půlhodině hry ho doplnil další ex-slávista Dočkal. Skóre uzavřel ještě v první poločase Nezmar.

1. FK Příbram - SK Sigma Olomouc 2:1 (0:0)

Branky: 66. Pleško, 71. Šmejkal - 49. Dreksa.
Rozhodčí: Zelinka - Wilczek, Novák.
ŽK: Müller, Rodrigues - Hubník, Rossi, Dreksa, Onofrej.
Diváci: 2386.

Fotbalisté Olomouce po debaklu s Evertonem ve 4. předkole Evropské ligy propadli i dnes v Příbrami. Přestože vedli 1:0 po hlavičce Dreksy, vyšli naprázdno, neboť Pleško se Šmejkalem během pěti minut výsledek otočili. Olomouc tak v lize nevyhrála už počtvrté za sebou a na kontě má jen pět bodů z možných patnácti.

Bohemians 1905 - FC Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

Branka: 29. Střihavka.
Rozhodčí: Adam - Košec, Pospíšil.
ŽK: Pávek, Bartek, Štohanzl - Limberský, Bystroň, Petržela. Diváci: 6729.

I po pěti ligových kolech jsou fotbalisté Bohemians 1905 stále bez výhry a na kontě mají jediný vstřelený gól. V dnešním utkání podlehli doma Plzni 0:1, přestože měli po většinu zápasu platonickou převahu. Výhru Západočechů zajistila povedená akce z 29. minuty, kterou zakončil do prázdné branky Střihavka.

SK Kladno - FK Baumit Jablonec 1:2 (0:1)

Branky: 75. Bartoš - 37. Šilhan vlastní, 64. Drsek.
Rozhodčí: Příhoda - Jiřík, T. Kovařík. ŽK: Hajník - J. Kovařík, Vošahlík.
Diváci: 2126.

Pokud by trojice Bartoš, Šilhan a Drsek dala gól v loňské sezóně, zvítězilo by dnes Kladno nad Jabloncem 3:0. Jenže Šilhan dal gól do vlastní sítě a Drsek už hraje za Severočechy. Gól Bartoše tak už jen zmírnil domácí prohru Kladna.

Single máme s miminkem ze spermabanky: Jak to funguje?

Zuzana Bergrová, bývalá vrcholová sportovkyně, si pro svého syna doběhla do spermobanky. O životě single mámy píše úspěšný blog „Plody dna: Příběhy...