Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

21:26
41. minuta: Překvapivé střídání, neviditelný Šmicer odstupuje, nahrazuje jej rychlík Švento.
21:24
38. minuta: Záblesk na druhé straně. Hostující obrana se překvapivě rozestoupila, naběhl do ní Marek Jarolím, opět ale vypálil slabě, Guzan neměl problém.
21:21
37. minuta: Domácí hoří v obraně jako papír. Další kolmicí vybídnul ke skórování Sidwell Carewa, ten míč trefil jen špičkou kopačky. Nejlepším hráčem na hřišti je domácí fantom v brance Martin Vaniak.
21:18
33. minuta: Young si dělá na levé straně doslova co chce, nyní opět utekl, jeho zpětná přihrávka našla Carewa, výborně zachránil Vaniak.
21:16
31. minuta: Villans nadále útočí, k míči se ve vápně málem dostal Agbonlahor. U něj byl blíže Vaniak, do něhož zajel nešetrně Gardner. Dostal zaslouženou žlutou kartu.
21:14
28. minuta: Hosté tlačí dál, Young z přímého kopu trefil tyč. Vaniak by neměl šanci.
21:11
26. minuta: Steven Sidwell střílí gól. Zpoza vápna z rohu vystřelil, Carew ji jemně tečoval a míč skončil v síti. Vaniak totiž mířil ke druhé tyči.
21:09
24. minuta: Domácí si před pokutovým územím dávali přednost, když se nakonec odhodlal vystřelil Černý, obranka hostí jeho pumelenici zblokovala.
21:09
22. minuta: Nebezpečná standartka hostí Vaniaka nevystrašila. Hosté ovšem mají mírně navrch.
21:08
20. minuta: První gólovku hostí spálil Gardner. Skvěle zasáhl po jeho voleji na brankové čáře Martin Vaniak.
21:03
18. minuta: Po levé straně zaútočil Young, obrana domácích jej však v pokutovém území zastavila.
21:04
20. minuta: První gólovka zápasu - Gardner se dostal k míčí po dlouhém centru a volejem vypálil tvrdě, naštěstí jen doprostřed branky. Vaniak skvěle zasáhl.
21:01
15. minuta: Jaroslav Černý skvěle vypálil ze dvaceti metrů, Guzan jen vyrazil, Necidova dorážka postrádala tvrdost.
20:58
13. minuta: První ofenzivní náznak domácích skončil slabou střelou doprostřed branky. Na stadionu panuje báječná atmosféra.
20:50
Více ze hry má v první desetiminutovce hostující Aston Villa, přestože nenastoupila zdaleka v nejsilnější sestavě.
20:47
3. minuta: První roh hostí domácí obrana odvrátila.
20:46
Utkání začalo, výkop měli hosté.
20:37
Zápas za chvíli začne. Eden je vyprodán. Domácí nastoupí ve svých tradičních barvách, hosté v modročerné kombinaci.
20:35
Domácí SK Slavia Praha nastoupí ve složení: Vaniak, Tavares, Brabec, Hubáček, Jarolím, Šmicer, Suchý, Krajčík. Volešák, Necid a Černý.
20:12
Týmy vyběhnout na hřiště v těchto sestavách. Nejprve hosté z Birminghamu – Aston Villa: Guzan, Sidwell, Young, Carew, Agbonlahor, Davies, Knight, Salifou, Shorey, Guéllar, Gardner. Jen na lavičce tak zůstala brankářská jednička Brad Friedel, či zkušení borci Laursen, Reo-Coker, kapitán Barry, či mladíci Luke Young a Wayne Routledge.