Pondělí 27. září 2021, svátek má Jonáš

35. minuta
Sparta_Praha_ikonka_mala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Kušnír vyslal povedený centr z pravé strany. Brankář Reina jej neudržel a vyrazil do prostoru, kam si pro míč došel Pamič. Tomu ale střela nesedla...
34. minuta
V těchto chvílích těžiště hry nepřekračuje hranice znamenající nebezpečí pro jednu z branek.
30. minuta
Marek Matějovský obešel ležícího Kyrgiakose a z velkého úhlu netrefil prostor vymezený třemi tyčemi.
28. minuta
Kušnír obešel Aurélia a těsně před vápnen byl stažen. Píšťalka německého rozhodčího k nelibosti domácích fanoušků zůstala němá.
27. minuta
Sparťané se pokoušejí trpělivou rozehrávkou propracovat do vápna Liverpoolu. Zatím marně.
25. minuta
Liverpool_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Dlouhý míč Dirka Kuijta nenašel adresáta a skončil v zázemí.
23. minuta
Řepka poprvé přesvědčil své soupeře o tom, že od svého odchozu z Anglie nic ze své tvrdosti nezapomněl a připsal si první nedovolený zákrok.
21. minuta
Do střelecké pozice se probíjel Johnson, ale těsně před pokutovým územím přišel o míč.
19. minuta
Fotbalisté Sparty jsou v úvodu zápasu o poznání aktivnější než jejich soupeři. Liverpool ve své útočná fázi těměř nic nepředvedl.
18. minuta
Aktivní Pamič po kombinaci a Abenou svou nebezpečnou střelou hodně protáhl gólmana Reinu.
16. minuta
Další centr Pamiče dokázala obrana Liverpoolu zneutralizovat.
15. minuta
Po Kadlecově rohovém kopu a odraženém míči střílel z osmnácti metrů těsně mimo Matějovský.
15. minuta
Sparťané zvyšují aktivitu. Pamič na levém křídle vyslal míč do pokutového území, ovšem jeho střílenou přízemní přihrávku obrana odvrátila na roh.
13. minuta
Po chybě uprostřed hřiště upaloval na brankáře Reinu a trojici obránců útočník Kweuke, před vápnem soupeře předal míč Keričovi, ten ale z velkého úhlo branku přestřelil.
12. minuta
Hráči Liverpoolu se teď hodně zlobili na pomezního rozhodčiho, jenže neprávěm. Pamič balón směřující do zámezí netečoval a roh se správně nezahrával. Míč do hry uvedl dlouhým výkopem brankáš Blažek.
11. minuta
Liverpool začal bez svých největších hvězd hodně opatrně. Sparťané jsou zatažení na své polovině a čekají, s čím přijde jejich sok.
8. minuta
Kweuke vyslal ze třiceti metrů střelu z otočky hodně mimo.
6. minuta
Václav Kadlec se po odrazu míče od Andreje Keriče ocitl v nadějné situaci, ale rozvinutí útoku zabránilo jeho ofsajdové postavení.
4. minuta
Vacek fauloval podruhé. Aurélio následně poslal centrovaný míč jen do zámezí.
3. minuta
První faul předvedl domácí Vacek. Fotbalisté Liverpoolu budou rozehrávat míč za půlící čárou hrací plochy.