Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

65. minuta
Real Madrid
Po jednom z rohů Realu se do zakončení dostal Pepé, ale v těžké pozici na zadní tyči zamířil mimo branku.
62. minuta
FC Barcelona
Xavi vyslal velmi povedenou střelu ze střední vzdálenosti. Míč jen těsně minul horní tyč branky.
58. minuta
Po jednom ze soubojů na trávníku zůstal ležet Puyol. Poté, co ho ze hřiště odnesli na nosítkách, vystřídal: nahradil ho Keita.
57. minuta
Real Madrid
První střídání zápasu. Benzemu z Realu nahradil Özil.
53. minuta
Míč si na penaltový puntík postavil Lionel Messi a byť penaltu nezahrál úplně ideálně - Casillas ji při troše štěstí mohl vyrazit -, raduje se z vedoucí branky.
53. minuta
gól
Gól! Barcelona vede 1:0.
51. minuta
důležité
Raúl Albiol navíc obdržel červenou kartu. Real Madrid bude utkání dohrávat v oslabení.
51. minuta
důležité
Barcelona bude zahrávat pokutový kop. Albiol nejprve zahrál rukou a poté poslal Villu k zemi.
48. minuta
Real Madrid
Ronaldo se probíjel obranou hostí a byl faulován. Z následného přímého kopu minul stejný hráč vymezený prostor jen o milimetry.
48. minuta
Hráči Barcelony do druhého poločasu vstoupili o poznání aktivněji. Zatím ale okolo pokutového území kombinují bez efektu.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas zápasu. Dočkají se v nim diváci gólů?
45. minuta
důležité
První poločas je u konce. Stav utkání je nerozhodný 0:0.
45. minuta
Real Madrid
Branku mohl vstřelit i Real Madrid. Hraje se nahoru dolu. Roh domácích rozehrál Di María, Ramos hlavičkou našel Ronalda, ten usměrňoval míč do sítě, ale na brankové čáře brankáře zastoupil pohotový Alves.
44. minuta
V závěru prvního poločasu se mohla Barcelona ujmout vedení, jenže Casillas vytasil ze svého rejstříku skvělý zákrok a Messiho střelu z deseti metrů vyrazil mimo.
40. minuta
Podobně jako před malou chvílí, tak i teď zkusil pozornost brankáře jeden z hráčů z velké vzádlenosti. Pokus Davida Villy ale Casillas zlikvidoval.
37. minuta
Real Madrid
Aktivní Marcelona vyzkoušel pozornost brankáře Valdése. Real Madrid přebírá otěže utkání a je o poznání aktivnější.
34. minuta
Real Madrid
Po překrásné kombinaci Mercala s Ronaldem se ve vápně ocitl zcela volný Ronaldo, ale v momentě, kdy se pokusil vystřelit ho odzbrojil Adriano.
31. minuta
Real Madrid
Domácí bek Marcelo inkasoval žlutou kartu za nedovoleně vedený souboj s Messim.
28. minuta
Žlutou kartu vidí Gerard Piqué za diskuse s rozhodčím.
27. minuta
Villa byl ve vápně podražen brankářem Cassilasem, ale ani v tomto případě se nepíská.