Úterý 7. května 2024, svátek má Stanislav

První poločas je u konce.
Je vyrovnáno 2:2! U pravé postranní čáry uvolnil Polák Petrželu, jehož centr usměrnil za záda chorvatského brankáře Rosický. Pro českého kapitána to byl jubilejní 20. gól v reprezentaci.
43. minuta
Chorvatsko
Hubník fauluje ve vzdálenosti třiceti metrů od Čechovy svatyně. Přímý kop Eduarda ale gólové parametry neměl.
41. minuta
Šajtle Rosického skončila na hranici velkého vápna u obránce Čorluky.
40. minuta
Polákovi do gólové pozice nahrál Petržela "na paty".
39. minuta
Chorvatsko
Uličku Rakitiče česká obrana přečetla. Následně se Rakitič po pádu dožadoval penalty, čož rozhodčí jako nedovolený zákrok neposoudil.
37. minuta
Chorvatsko
Centr Iličeviče nikdo ze spoluhráčů netečoval.
35. minuta
Rezek si aktivní hrou vykoledoval faul. Nebezpečný Plašilův přímý kop našel v náručí brankáč Runje.
32. minuta
Chorvatsko
Rosický při založení útoku podklouzl, následná Eduardova střela z hranice velkého vápna brankáře Čecha neohrozila.
31. minuta
důležité
Runje si málem dal vlastní gól! Po přihrávce beka netrefil míč ideálně, který ale nakonec putoval na roh.
31. minuta
Chrovatsko mimo dvou gólových akcí branku Čecha neohrozila. Iniciativa je na českých kopačkách,
30. minuta
Pospěchovu střelu k levé chorvatské tyči vyškrábl gólman Runje.
29. minuta
Rezka odzbrojil Čorluka, out bude zahrávat ovšem český výběr.
29. minuta
Po velice nepřesném pasu Hübschmanna bude rozehrávat brankář Runje.
27. minuta
Milan Petržela zakončil mimo tři tyče chorvatské branky.
22. minuta
Střela bez přípravy Tomáše Hübschmanna vyrovnání nepřinesla.
20. minuta
gól

Češi snižují na 1:2! Po rohovém kopu Jaroslava Plašila hlavou snižuje Tomáš Sivok.

• Chorvatsko - Česko (gól Sivoka).

Chorvatsko - Česko (gól Sivoka). / Autor: Reuters

19. minuta
Rosický na středu hříště neměl komu nahrát, vykoledoval si alespoň faul. Češi zahrají rohový kop.