Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

47. minuta
Sparta vtrhla do druhé půle jako uragán, po dvou centrech rozehrál Žofčák rohový kop a celý nápor zakončil hlavičkou do prostřed branky Kucka.
46. minuta
Druhý poločas právě začal, ani jeden z koučů neudělal změnu v sestavě.
22:07
Za chvíli začne druhý poločas. Sparta musí vše vložit do ofenzivy.
21:52
První poločas byl zatím ze sparťanského pohledu nejhorší v letošní pohárové Evropě. Za patnáct minut budeme pokračovat.
45. minuta
Hosté v klidu kontrolují průběh utkání, domácí mají poslední šanci, rohový kop ale ke vstřelené brance nevedla.
43. minuta
Druhou žlutou kartu utkání si připsal Manuel Pamič po hrubém zákroku na Zdeňka Pospěcha.
39. minuta
Sparťané rozehráli pěknou kombinaci, v poslední chvíli ale ve vápně míč Žofčákovi uskočil.
37. minuta
Dánové se nyní po hluchším období dostali k rohu, z této standardky se ale naštěstí pro domácí nezahrozili.
30. minuta
Sparta se propadá opět hlouběji. Hoheneder ukázal nerozehranost, nedomluvil se s Blažkem a N´Doye, který číhal za bukem s klidem zakončil - 0:2.
28. minuta
Zeman vyškolil Pospěcha, jeho centr se ale k Holendovi nedostal a Kucka střílel zpoza vápna vysoko nad.
25. minuta
Další zbytečnost, za nic neřešící šlapák na polovině hřiště dostává Kušnír žlutou kartu.
22. minuta
Průšvih a komplikace pro postupové počty Sparty. Hloupý faul 35 metrů od branky potrestal z přímého kopu N´Doye, který si parádně naběhl a nedal Blažkovi šanci.
20. minuta
Zaplněná Letná zatím vidí průměrné utkání, hráči obou týmu zatím svými výkony rozhodně své fanoušky zahřát nedokážou.
15. minuta
První kloudnější akci Sparty po pravé straně však Žofčák konstruktivním centrem nezakončil. Zatím nejsou schopni ani jeden z týmu delší dou podržet míč na kopačkách.
13. minuta
K prvnímu rohovému kopu se dostali se štěstím sparťané, Wiland s námahou vyřešil závar před vlastní brankou.
12. minuta
Na druhé straně kontroval slabou hlavičkou Wilfried.
11. minuta
První střela na branku, Hutchinson prověřil skákavou a tečovanou ranou Blažkovu pozornost.
8. minuta
Kucka fauloval Vingaarda 30 metrů od branky, hosté mají první standardku, rozehráli ji ale prachbídně.
7. minuta
Promrzlí fanoušci zatím marně čekají na šance na obou stranách, aktivnější jsou ale jednoznačně hosté. Sparťané se zatím s míčem na hostující polovinu vlastně nepodívali.