11. listopadu 2012 18:27 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Štajner si zranil stehenní sval, na podzim nejspíš dohrál

Slovan Liberec - Mladá Boleslav. Vlevo hráč Slovanu Liberec Jiří Štajner a jeho spoluhráč a střelec první branky Dzon Delarge | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slovan Liberec - Mladá Boleslav. Vlevo hráč Slovanu Liberec Jiří Štajner a jeho spoluhráč a střelec první branky Dzon Delarge | foto: ČTK

TEPLICE Liberecký fotbalista Jiří Štajner zřejmě přijde o poslední dvě kola podzimní sezony první ligy. Novinářům to po dnešním utkání v Teplicích řekl trenér Jaroslav Šilhavý. Opora Slovanu má podle něj zraněný stehenní sval.

Šestatřicetiletý Štajner je jedním ze základních stavebních prvků liberecké ofenzivy, v Teplicích se ale neobjevil ani mezi náhradníky. "Má svalové zranění, vypadá to, že na podzim dohrál. Je to dolní končetina, nebudeme to víc specifikovat," řekl novinářům mluvčí klubu Lukáš Váňa.

Trenér byl později konkrétnější, Štajner se podle něj zranil v předchozím ligovém zápase se Slováckem. V něm v 89. minutě střídal. "Stěžoval si na stehno, takže se udělalo vyšetření a dopadlo to takhle," řekl Šilhavý, jehož svěřenci v Teplicích prohráli 0:3.

Absence Štajnera podle něj může být citelná, stejně jako letos v létě. Štajner tehdy na začátku srpna prodělal plicní embolii a vrátil se až za měsíc a půl. Liberec čekají před koncem podzimní sezony ještě zápasy s Plzní a na Dukle.

ČTK, Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.