Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

Střelecké trápení i čekání na výhru zažehnáno. Liverpool porazil Tottenham a je čtvrtý

Liverpool si ve šlágru anglické ligy poradil s Tottenhamem. foto: ČTK

Fotbalisté Liverpoolu v dnešním utkání 20. kola porazili 3:1 domácí Tottenham a v anglické lize ukončili dvě nelichotivé série. Obhájci titulu dali gól po čtyřech zápasech a navíc se dočkali prvního vítězství po pěti kolech. V tabulce se posunuli na čtvrté místo před West Ham.
  23:17

Hosty poslal do vedení ve čtvrté minutě nastavení Roberto Firmino a ukončil střelecké trápení Liverpoolu, který neskóroval dlouhých 483 minut. Druhý gól přidal ve 47. minutě Trent Alexander-Arnold, ale vzápětí snížil povedenou střelou z dálky Pierre-Emile Höjbjerg.

Liverpool si ve šlágru anglické ligy poradil s Tottenhamem, trefil se i Sadio...
Trenér Tottenhamu José Mourinho.

Drama se však nekonalo. O přestávce kvůli zranění střídal nejlepší střelec domácích Harry Kane a v 65. minutě rozhodl Sadio Mané.

Liverpool se díky druhému vítězství v posledních osmi soutěžních zápasech posunul na čtvrté místo o dva body před West Ham. Tottenham prohrál po čtyřech zápasech, je šestý a na páté „Kladiváře“ ztrácí dva body.

Anglická fotbalová liga - 20. kolo:

Tottenham - Liverpool 1:3 (49. Höjbjerg - 45.+4 Firmino, 47. Alexander-Arnold, 65. Mané).