Sobota 28. března 2020svátek má Soňa 15 °C skoro jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Svlékněte nejkrásnější dresy a jděte

Fanoušci Baníku.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fanoušci Baníku. | foto: ČTK

OSTRAVA Děkujeme, odejděte. Vážené slečinky, kterým se kdysi dávno říkalo fotbalisté Baníku Ostrava. Moje trpělivost s vaším herním diletantstvím je u konce. Svlékněte nejkrásnější dres, jaký vůbec existuje, a jděte do pekel.

V pondělí bylo jasně vidět, že nemáte zájem zachraňovat ani čest našeho klubu. Ostrava má nějakých tři sta tisíc lidu a na Bazaly přišly tři tisícovky. Takže jedno procento metropole navzdory psímu počasí se vydalo na fotbal s vírou, že to tentokrát zlomíte a Bolku klepnete. Ti lidé vám, milé holky, věřili. 

Houby herní krize. Neposloucháte pokyny trenéra a na place si děláte, co chcete. Zapomínáte, že kouč je manažer a vy jste pouhými dělníky na různých postech. Nic víc. V běžném životě nemáte šanci na uživení se. Neukazujte se vůbec v Ostravě a choďte kanálama.

Stydím se za vás. Jestli máte nabídky odjinud, zvedněte své panímandy, pobalte čemodany a valte odsud pryč. Bandu analfabetů je potřeba rozprášit. 

Nechejme si jenom Tondu Bučka, Frantu Rajtorala, Maria a pak mladé, jako je Řezník, Zawada a snad i Vácha. Zbytek nechť si odejde vydělávat na chléb vezdejší například do Radvanic, Petřkovic a Krásného Pole. 

Pro mimoostravské čtenáře podotýkám, že to jsou čtvrti Ostravy, kde se většinou hraje župní přebor a ještě nižší soutěže. Chci zase chodit na BANÍK a ne sledovat chátru žoldáků.

Autor (40) je zatvrzelý konzervatista a hrdý Chachar, který si paličatě stojí za svým, že Baník je king a patří do Slezska, a nikdy ne na Moravu.

,
Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Jaromír Jágr. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Lhaní se dá naučit. Emoce se však obelhat nedají, radí kriminální psycholog

Jaromír Jágr. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu, nebo lže? Kriminální psycholog Ondrej Kubík ví, jak u výslechu přečíst mysl...

Premium

Dojemná záchrana? Nikoliv. MF DNES odhalila síť černého byznysu se psy

Jaromír Jágr. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Líbivá záchrana psů z nevhodných podmínek je skvělý byznys. Na jeho financování se podílí česká i německá veřejnost....

Otestovali jsme: Obstála kosmetika pro nejmenší Nivea Baby?
Otestovali jsme: Obstála kosmetika pro nejmenší Nivea Baby?

Dvacet maminek mělo možnost vyzkoušet šetrnou kosmetiku od Nivea Baby, která je určena těm nejmenším do 3 let. Jak dětem vyhovoval micelární gel a krém proti opruzeninám? A sáhly by maminky po této kosmetice znovu?

Najdete na Lidovky.cz