16. září 2008 19:15 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Terry může o víkendu hrát.

JohnTerry se raduje. O víkendu proti Manchesteru United bude moci nastoupit. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy JohnTerry se raduje. O víkendu proti Manchesteru United bude moci nastoupit. | foto: ČTK

LONDÝN Kapitán londýnské Chelsea John Terry může vést svůj tým v nedělním ligovém duelu s obhájcem titulu Manchesterem United. Jeho klub uspěl s odvoláním proti červené kartě ze sobotního vítězného zápasu s Manchesterem City, takže klíčový obránce týmu Petra Čecha nedostane třízápasový trest jinak automaticky udělovaný za vyloučení.

Terry musel předčasně opustit trávník po faulu na domácího útočníka Joa, i když blízko byli i další bránící hráči. Chelsea však s tímto verdiktem nesouhlasila a nezávislá komise anglické Fotbalové asociace se postavila na její stranu, když označila Terryho vyloučení za nespravedlivé.

ČTK

Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny
Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny

Vláda dnes potvrdila, že od 1. ledna 2020 zvýší rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc. Na vyšší sociální dávku se mohou těšit novopečení rodiče i ti, kdo příspěvek v současnosti pobírají.