23. listopadu 2010 14:22 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Tipovačka o ceny: Kodaň se mi moc líbí, v Rusku ale padne, tvrdí Vízek

Radost fotbalistů Kodaně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radost fotbalistů Kodaně | foto: Reuters

PRAHA Fotbalová Liga mistrů má před sebou páté kolo základních skupin a tak pokračuje i velká soutěže Lidových novin o nový LCD televizor Samsung. Své odhad si navíc můžete v jednotlivých kolech (ale i v celkovém pořadí) porovnávat s osobnostmi ze sportovního světa: Ladislavem Vízkem, Marianem Jelínkem, Vladimírem Růžičkou a Lukášem Konečným.

Zmíněná čtveřice má téměř stejné podmínky jako ostatní tipéři (byly jim vytvořeny speciální facebookové účty), jen neodhadují přesné výsledky a nemohou soutěžit o ceny. Ve výsledkovém poli bude navíc tip osobností pro lepší orientaci barevně odlišen.

TIPUJTE ZDE

Zde předkládáme jejich malé profily i možnost prohlédnout si jejich "tikety" pro druhé kolo.

Ladislav Vízek (55 let)

Olympijský vítěz 1980, bronz z ME 1980, fotbalový internacionál a ikona Dukly Praha, vtipně a výstižně glosuje poměry v českém fotbale. V posledních dvou letech pravidelně tipoval v jiné soutěži na Lidovky.cz/sport.

Okomentovaný zápas - Spartak Moskva - Marseille: "Oba týmy hrají o hodně. Dá se říct, že o postup. Vidím to na remízu."

Marian Jelínek (46 let)

Kouč hokejové Plzně, se kterou loni ve své první sezoně coby hlavní trenér extraligového mužstva vyhrál základní část soutěže a před pár dny i poprvé domácí pohár. Výtečný psycholog a v posledních dvou letech sloupkař na Lidovky.cz/sport.

Okomentovaný zápas - Chelsea - Žilina: "V Chelsea jsou nějaké problémy, ale je tak velký favorit, že je to neovlivní. Navíc jestli stojí hráči za koučem, zaváháním by mu jen uškodili. Jsou to profíci."

Vladimír Růžička (47 let)

Odchovanec Litvínova ale v posledních dvou desetiletích spojený s hokejem na Slavii. Extraligový šampion, olympijský vítěz a mistr světa coby kouč i hráč je velkým fanouškem fotbalu.

Lukáš Konečný (32 let)

Brněnský rodák a nejúspěšnější český profesionální boxer, který byl před dvěma lety blízko titulu mistra světa organizace WBO. O ten jej v zápase s Ukrajincem Sergejem Dzindzirukem připravili podle většiny fanoušků i odborníků bodoví rozhodčí.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz