16. září 2010 10:44 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Tipuj výsledky LM. Soutěž o hodnotné ceny má za sebou první kolo

Real Madrid - Ajax (radost Higuaína). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Real Madrid - Ajax (radost Higuaína). | foto: Reuters

PRAHA Od prvního kola fotbalové Ligy mistrů probíhá na serveru Lidovky.cz soutěž v odhadování výsledků zápasů o LCD televizor Samsung. Po úvodních dvou hracích dnech již známe nejúspěšnější tipéry. Mezi těmi z kategorie VIP je to Marian Jelínek, kouč hokejistů Plzně.

Hra je teprve na svém začátku, takže pokud jste se do ní nestihli zapojit, nezoufejte. Můžete tak učinit třeba hned... První body jsou sice rozdány, ale o majiteli hlavní ceny se rozhodne až po skončení finále. Na zamíchání celkového pořadí na čele tak máte ještě dostatek času. Jedinou podmínkou pro účast je mít na facebook.com založený profil. 

Zapojte se do soutěže o LCD televizor Samsung

Po zahajovacích duelech se na čele usadil uživatel Cyril Kuba (75 bodů), za ním skončil Marek Smetana (73) a Martin Živný (69).

Štěstí vyzkoušelo i kvarteto VIP tipérů, které však nemělo možnost získat bonusy za přesné výsledky. Nejpřesnější odhad prokázal trenér hokejové Plzně Marian Jelínek, jenž trefil jedenáct utkání ze šestnácti (11/16, dohromady za 19 bodů). Mimo jiné očekával remízu Twente Enschede s Interem Milán.

Jen o něco hůře se vedlo Vladimíru Růžičkovi z vedení HC Slavia Praha (10/16 za 18). O chlup za ním se umístil fotbalový internacionál a ikona Dukly Praha Ladislav Vízek, který sice uhodl o jeden výsledek více, ale s nižším koeficientem ohodnocení (11/16 za 17).

Čtěte také

Devět utkání pak přesně určil profesionální boxer Lukáš Konečný (9/16 za 9). Ten má jistě nyní v hlavě hlavně svůj duel o evropský titul v rohovnickém sportu, o nějž se utká už v sobotu s Matthew Hallem v Birminghamu (více čtěte zde). K devíti bodům v naší soutěži ale bude moci přidat další, stejně jako všichni ostatní, třeba už za necelé dva týdny, kdy se hraje další kolo Ligy mistrů.

Lidovky.cz, Vojtěch Lhota

Najdete na Lidovky.cz