Neděle 19. září 2021, svátek má Zita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Trenéra Šilhavého střídá u fotbalistů Kladna Hřídel

Sport

  15:09
Fotbalisty Kladna povede od příští sezony Martin Hřídel. Čtyřicetiletý kouč vystřídal na trenérské lavičce Jaroslava Šilhavého, který má namířeno do Plzně. Středočeský klub dnes představil Hřídela, jehož asistentem se stal Stanislav Hejkal, na svých webových stránkách.

Bývalý trenér SK Kladna Jaroslav Šilhavý foto: Lidovky.cz

Martin Hřídel je bývalým hráčem Kladna, tudíž tento klub dobře zná. o ukončení aktivní kariéry pokračoval jako trenér. Většinou působil na postech asistenta trenéra, největší renomé si vydobyl v Liberci pod Josefem Czaplárem. Dále působil například ve Slavii či Jablonci.

Ve své kariéře měl možnost ochutnat i post asistenta trenéra reprezentace do 21 let, kdy na tomto postu nahradil nemocného Vlastimila Marečka. Jeho současnou trenérskou štací před kladenským angažma je druholigová  Sparta Krč, která je  však v letošní sezóně jistým sestupujícím  a přístí rok bude hrát ČFL.

Autoři: ,

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Mohlo by vás zajímat