55. minuta
Jižní Korea
Jižní Korejci jsou jednoznačně aktivnější. Akcí Či-songa přečíslili Asijaté svého soupeře, ovšem Čong-jong vystřelil jen do bránícího hráče.
52. minuta
Jižní Korea
Obrovskou šanci měl Čchu-jong. V pokutovém území dostal trochu času a po odrazu od země vystřelil, ale jeho pokus z deseti metrů mířil jen nad bránu.
50. minuta
Jižní Korea
Korejci se od úvodního hvizdu druhého poločasu tlačí do útoku. Favorizovaní fotbalisté jenom stínují a nechávají soupeře hrát.
47. minuta
Nad stadionem v Port Elizabeth se rozpršelo.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas zápasu. Na straně Uruguaye vystřídal Diego Godín, jehož nahradil Mauricio Victorino.
45. minuta
důležité
První poločas zápasu je u konce. Uruguay vede nad Jižní Koreou 1:0. Druhá půle začne za 15 minut.
44. minuta
Uruguay
Po dlouhé době se ke slovu dostali fotbalisté Uruguaye. Krásnou individuální akci Pereiry zastavil až obětavý obránce, který byl při svém zákroku trefen míčem do ruky. Penalta se v tuto chvíli pískat dala.
42. minuta
Jižní Korea
Dalekonosný pokus Čong-jonga těsně přeletěl břevno brankáře Muslery. Fotbalisté Uruguaye nechávají svého soupeře hrát.
41. minuta
Jižní Korea
Kombinace fotbalistů z Jižní Koreje zastavuje pozorná kombinace obrana Uruguaye.
39. minuta
Jižní Korea
První žlutá karta zápasu. Obdržel ji Korejec Čong-u za ostrý skluz na Cavaniho.
38. minuta
Jižní Korea
Centr do pokutového území z kopaček Čong-jong sebral bez problému brankář Muslera.
36. minuta
Jižní Korea
V těchto chvílích podnikají Korejci jeden útok za druhým, avšak doposud nevedou ke gólovéhmu ohrožení Uruguaye.
35. minuta
Jižní Korea
Krásnou kombinaci, na jejímž začátku stál aktivní Či-song, zastavil až rozhodčí, který odpískal postavení mimo hru.
33. minuta
Jižní Korea
Trestný kop Čchu-jonga ze čtyřiceti metrů nikoho v pokutovém území nenašel a doplachtil až do zámezí.
31. minuta
Jižní Korea
Nebezpečná střela z dvaceti metrů v podání Čchu-jonga jen těsně minula branku Uruguaye.
28. minuta
Uruguay
Suárez upaloval sám na brankáře Song-rjonga, ale zastavil ho praporek pomezního rozhočího, který viděl ofsajd.
26. minuta
Uruguay
Hráči Uruguaye drží jednobrankový náskok. Nyní ubránili rohový kop.
24. minuta
Uruguay
Svou pokus levačkou vyslal na branku Koreji Pereira, ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců.
22. minuta
V úvodních minutách hry je v dresu Uruguaye nejaktivnější Diego Forlán. Za hráče Jižní Koreji pak Park Či-song.
18. minuta
Jižní Korea
O režii hry se v těchto chvílích staraji muži v bílých dresech, ovšem favorité je nepouštějí ani do náznaku šance.