13. listopadu 2011 12:38 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

V Bosně dráždili Ronalda, vyvolávali Messiho

Cristiano Ronaldo v dresu národního týmu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Cristiano Ronaldo v dresu národního týmu | foto: Reuters

SARAJEVO Portugalská hvězda Cristiano Ronaldo se musel před pátečním utkáním baráže o postup na mistrovství Evropy vyrovnat s nevraživostí bosenských fanoušků. Fotbalistu Realu Madrid přivítali na letišti v Sarajevu skandováním jména jeho rivala v boji o post nejlepšího fotbalisty světa Lionela Messiho z Barcelony.

Provokace pokračovaly i na následujícím tréninku, kde už Ronaldo neudržel nervy na uzdě a podle deníku Marca ukázal fanouškům zdvižený prostředníček.

"Každý o mně mluví špatně, ale proč lidé nekritizují také ty, kteří mi neustále svítili laserem do očí," řekl Ronaldo. "Nelíbilo se mi jejich chování, proto jsem reagoval, jak jsem reagoval," dodal.

Nadávky si musel Ronaldo vyslechnout i při zápase, ze kterého si Portugalci odvezli do úterní domácí odvety bezbrankovou remízu. Bývalý útočník Manchesteru United však tentokrát zachoval chladnou hlavu. "Musel jsem být v klidu, protože kdybych se nechal vyprovokovat, mohl bych dostat kartu," prohlásil Ronaldo.

ČTK, Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.