Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Černý prvním gólem za Wolfsburg rozhodl o pohárové výhře nad Lipskem

Fotbalisté VfL Wolfsburg se radují z gólu Václava Černého proti RB Lipsko. foto: Reuters

Václav Černý vstřelil premiérový soutěžní gól za fotbalový Wolfsburg, kterým rozhodl o domácí výhře 1:0 nad Lipskem ve druhém kole Německého poháru. Hosté jako vítězové posledních dvou ročníků tak nepostoupili tentokrát ani do osmifinále.
  21:15

Křídelník Černý na rozdíl od posledních bundesligových zápasů dostal šanci v základní sestavě a ve 14. minutě po Tomásově přihrávce za obranu skóroval razantní střelou. Lipsku zkomplikoval cestu za případným vyrovnáním v 56. minutě Yussuf Poulsen vyloučením po druhé žluté kartě. Wolfsburg zvítězil po třech ligových porážkách.

Od začátku dnes nastoupil i další reprezentant záložník Alex Král, který nezabránil porážce tápajícího Unionu 0:1 ve Stuttgartu. Berlínský tým prohrál jedenácté soutěžní utkání po sobě. Jediný gól vstřelil Deniz Undav v závěru první půle.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...