Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Čech se ostře porafal s obráncem a inkasoval hloupý gól

Sport

  11:30
LONDÝN/PRAHA - Ta situace zaskočila nejednoho fanouška a hlavně pak příznivce Chelsea. Český brankář Petr Čech se v závěru nastavení prvního poločasu pořádně pohádal s pravým bekem Branislavem Ivanovičem a jako by tím předznamenaly okamžiky příští. Právě po jejich nedorozumění vstřelil ve druhém poločase vítězný gól duelu Chelsea-Liverpool hostující Raul Meireles.

Čech nadává Ivanovičovi. foto: Reuters

Českého gólmana Petra Čecha hned tak něco z míry nevyvede. Vyhlášený kliďas však tentokrát pořádně vybuchnul. A nebylo daleko i od inzultace vlastního spoluhráče Branislava Ivanoviče. O co šlo?

LIVERPOOL SE POMSTIL TORRESOVI, Čech zavinil gól a vyčinil obránci!

Hraje se nedělní šlágr anglické Premier League mezi Chelsea a Liverpoolem. Všichni čekají, co nová akvizice v útoku "Blues" Fernando Torres předvede proti bývalému klubu. V první minutě nastavení prvního poločasu ale na sebe strhávají pozornost jiní protagonisté zápasu.

KONFLIKT MEZI ČECHEM A IVANOVIČEM:

Od postranní čáry po rychlém kontru centruje záložník hostí Maxi Rodriguéz, jenže v pokutovém území nemá žádného spoluhráče. Široko daleko jsou jen Petr Čech, Branislav Ivanovič a Obi Mikel - všichni spoluhráči v dresu Chelsea. Jen první dva jmenovaní se nedomluví a po centru skočí oba.

Čech dostane od Ivanoviče naloženo a míč mu padá z ruky. Následně po něm skočí a od Srba dostane další ránu kopačkou. To českého gólmana vytočí, s míčem v ruce se otočí a spoluhráče se pořádně oboří. Navíc po něm máchne rukou a jen tak tak, že Ivanoviče nezasáhne.

GÓL MEIRELESE PO CHYBĚ ČECHA:

Konflikt musí hazit až Obi Mikel. Jenže neshoda mezi oběma muži se nejspíše následně podepíše pod jediný gól zápasu. Další centr od postranní čáry, proti sobě vyráží Čech a Ivanovič, který blokuje hostujícího Kuijta. Gólman Chelsea na poslední chvíli očividně uhne, Ivanovič stáhne svou kopačku a neštěstí je na světě. Míč prolétne na vzdálenější tyč dobíhajícího Meirelese, který nemá problém trefil prázdnou branku.

Chelsea již vyrovnat nedokázala a Čech s Ivanovičem si mají po zápase určitě co říct. Vysvětlí si vše do dalšího ligového duelu?

Anketa

Podepsalo se první nedorozumění mezi Čechem a Ivanovičem na jejich chybě při gólu Meirelese?

Ano, oba ze souboje ucukli 245
Ne, sice chybovali ale předešlý konflikt na to vliv už neměl 75