Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Vnadná blondýna oživila nudné finále Ligy mistrů. Na hřišti ukázala, co mělo zůstat skryto

Sport

  15:30
madrid/praha - Odborníci se vzácně shodují na tom, že sobotní madridské finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem (2:0) bylo nejslabší v historii. Přesto měli nestranní diváci o zábavu postaráno, když v úvodu prvního poločasu vtrhla na hřiště 22letá ruská modelka, která si nechá říkat Kinsey Sue Wolanská.

Kinsey Sue Wolanská foto: Twitter

Liverpool má šestý titul z Ligy mistrů. Ve finále nedal šanci Tottenhamu

Proklestila si cestu zástupem fanoušků Liverpoolu, přeskočila reklamní panel a namířila si to přímo ke středovému kruhu. 

Vnadná blondýna se zakrojenými celotělovými plavkami si pak s úsměvem na tváři počkala, až pro ní doběhnou pořadatelé, kteří ji rovněž s neskrývaným úsměvem odvedli do útrob stadionu, kde ji předali policii.

„Byla to jediné, na co se dalo během finále Ligy mistrů koukat,“ ozývalo se často na sociálních sítích.

Proč ale Wolanská na hřiště vtrhla? Vyhecoval ji totiž její přítel Vitalij Zdoroveckij, populární ruský youtuber, který se proslavil svými odvážnými pranky. 

Bývalý pornoherec založil také populární stránku X-rated nebo Vitaly Uncensored a právě tento videoprojekt propagovala Wolanská na svých černých plavkách.

Sedmadvacetiletý Rus, který sám podobným způsobem přerušil před pěti lety finále mistrovství světa v Brazílii mezi Německem a Argentinou (1:0), byl na stadionu přítomen a z činu své přítelkyně měl obrovskou radost. 

„Hej, to je moje holka,“ řval mezi fanoušky.

Wolanská je vedle modelingu známá také jako herečka. Zahrála si například ve filmu Slasher Party, kde bodovala spíš než svým hereckým výkonem svým odhaleným poprsím.

Z vycházející hvězdičky se během jediné noci stala celebrita. Na jejím Instagramu krátce po incidentu začali přispěvatelé lajkovat její fotky a chválit jí za její čin. Jen během zápasu ji sledovalo dvě stě tisíc nových uživatelů.

V neděli však Instagram její účet zablokoval.

Člen pořadatelské služby odvádí Kinsey Sue Wolanskou.
Kinsey Sue Wolanská

Zobrazit celou fotogalerii

Prohlédněte si pohodlně všechny fotografie

Autor:

Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku
Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku

Profesionální trenér sportovců-profesionálů i hobbíků, vytrvalec a závodník, Jan Kempa, je mužem činu. Svůj život obrátil v patnácti doslova...