Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Šílení fanoušci zapálili dýmovnicí gólmana soupeře

Sport

  17:45
SOLUŇ - Co je moc, to je příliš. Řečtí fanoušci opět ukázali, že neznají míru mezi láskou k fotbalu a šílenstvím. Při duelu řeckého poháru mezi PAOK Soluň a AEK Atény (0:1) vhodili domácí příznívci ve druhém poločase na hřiště zapálenou světlici, která ještě ze vzduchu začala hořet a následně zasáhla do zad hostujícího gólmana Sebastiána Saju.

Sebastian Saja a světlice. foto: www.youtube.com

Incident ze středečního duelu řeckého poháru mezi PAOK Soluň a AEK Atény opět ukázal odvrácenou tvář příznivců na jihu Balkánského poloostrova. V 58. minutě, kdy hosté vedli 1:0 po brance Dellase, vrhli na domácí fanoušci na branku hostí zapálenou světlicí.

Ta zasáhla do zad nic netušícího gólmana AEK Sebastiána Saju. Podle agenturních zpráv vyvázl jedenatřicetiletý brankář z celé patálie pouze s popáleným dresem. Také díky včasné pomoci lékaře a pátého rozhodčího, který se na vše díva z metrové vzdálenosti.

Výtržnosti pokračovali i po duelu, když domácí fanoušci vtrhli na hřiště vtrhli po závěrečném hvizdu a zahnali hráče i sudí do kabin. Pacifikovat je musela až policie. Slova válka a fandění svému týmu se očividně některým chuligánům trochu pletou...

Autor:

Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování
Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování

Na brněnském výstavišti proběhne od čtvrtka 29. února do soboty 2. března veletrh ProDítě. Najdete tam přehlídku kočárků, autosedaček a dalšího...