Středa 22. května 2024, svátek má Emil
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Totti se brání nařčení po nakopnutí Balotelliho. Nejsem rasista, tvrdí

Sport

  13:26
ŘÍM - Kapitán fotbalistů AS Řím Francesco Totti se ohradil proti tvrzení útočníka Interu Milán Maria Balotelliho, že ho během středečního finále Italského poháru rasisticky urážel.

Nakopnutý Balotelli. foto: www.youtube.com

"Nikdy jsem nebyl a nebudu rasista. Nikdy jsem nic rasistického neřekl," uvedl Totti na svém webu. "Nechtěl jsem situaci ještě vyhrocovat, ale tuhle věc musím osvětlit. Radši bych se všem těmhle zmatkům vyhnul a soustředil se na ligový finiš s AS," dodal třiatřicetiletý mistr světa z roku 2006.

ZKRAT FRANCESCA TOTTIHO:

Totti byl vyloučen v závěru středečního zápasu, který Inter vyhrál 1:0, když Balotelliho surově nakopl. Zkušený italský útočník navíc poté, co inkasoval červenou kartu Balotelliho nakopl (nechtěně?) do hlavy, když se k němu skláněl s omluvou. Balotelliho hlava se chvíli předtím potkala také s kopačkou Marca Motty.

KOPNUTÍ DO HLAVY OD MOTTY I TOTTIHO:

"Totti mi řekl negře," tvrdil po zápase devatenáctiletý útočník Interu Milán Balotelli, který v posledních týdnech válčil i s vlastními fanoušky. "Ale chápu, proč do mě zajel. Býval totiž nejlepším útočníkem, ale teď jsem nejlepší já," dodal fotbalista, jehož rodiče pocházejí z Ghany.

Autoři: ,

Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění
Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění

Spousta důchodců si dnes přivydělává, aby zvládli zaplatit stále rostoucí výdaje a nemuseli se spoléhat na pomoc svých blízkých. Podobně tomu bylo...