8. května 2010 13:26 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Totti se brání nařčení po nakopnutí Balotelliho. Nejsem rasista, tvrdí

Nakopnutý Balotelli. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nakopnutý Balotelli. | foto: www.youtube.com

ŘÍM Kapitán fotbalistů AS Řím Francesco Totti se ohradil proti tvrzení útočníka Interu Milán Maria Balotelliho, že ho během středečního finále Italského poháru rasisticky urážel.

"Nikdy jsem nebyl a nebudu rasista. Nikdy jsem nic rasistického neřekl," uvedl Totti na svém webu. "Nechtěl jsem situaci ještě vyhrocovat, ale tuhle věc musím osvětlit. Radši bych se všem těmhle zmatkům vyhnul a soustředil se na ligový finiš s AS," dodal třiatřicetiletý mistr světa z roku 2006.

ZKRAT FRANCESCA TOTTIHO:

Totti byl vyloučen v závěru středečního zápasu, který Inter vyhrál 1:0, když Balotelliho surově nakopl. Zkušený italský útočník navíc poté, co inkasoval červenou kartu Balotelliho nakopl (nechtěně?) do hlavy, když se k němu skláněl s omluvou. Balotelliho hlava se chvíli předtím potkala také s kopačkou Marca Motty.

KOPNUTÍ DO HLAVY OD MOTTY I TOTTIHO:

"Totti mi řekl negře," tvrdil po zápase devatenáctiletý útočník Interu Milán Balotelli, který v posledních týdnech válčil i s vlastními fanoušky. "Ale chápu, proč do mě zajel. Býval totiž nejlepším útočníkem, ale teď jsem nejlepší já," dodal fotbalista, jehož rodiče pocházejí z Ghany.

ČTK, Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz