27. dubna 2010 17:15 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: V hráči Mallorky bouchly saze. Popral se se spoluhráčem, poté vyrovnal

Mallorca - Keita vs. Aduriz | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mallorca - Keita vs. Aduriz | foto: Reprofoto

MALLORCA O tom, že ve španělské Mallorce panuje mezi útočníky značná rivalita, není pochyb. Jakým způsobem lze řešit rozpor na hřišti, v neděli předvedli spoluhráči Aritz Aduriz a Alhassane Keita. Oba fotbalisté se do sebe namísto tradičnější emotivní rozmluvy před plným hledištěm pustili ručně.

Blížil se závěr střetnutí 34. kola Primera Division mezi Mallorcou a Malagou, v němž domácí prohrávali 1:0 a usilovali o vyrovnání, když se Aduriz po jedné z nepovedených akci hlasitě navezl do kolegy Keity, čímž 169 centimetrů vysokého týmového kolegu roznítil až k fyzickému útoku.

Po krátké fackované byli aktéři nevšední fotbalové podívané i za pomoci hráčů soupeře odtrženi a uklidnění. A že inkriminovaný moment Adurize, muže v jedné ze dvou hlavní rolí boxerského intermezza, nikterak nepoznamenal v plnění svého prvořadého poslání, prokázal v poslední minutě střetnutí, kdy vyrovnal na konečných 1:1.

"Prosím o odpuštění. Nezvládl jsem vypjatý závěr střetnutí," omlouval své počínání útočník Keita. "Vycházíme spolu dobře, naše opravdové vztahy jsme tímto výstupem nenarušili," doplnil po utkání mladého reprezentanta Guiney 29letý Španěl a střelec branky, jež znamenala pro domácí důležitý bod v boji o čtvrté místo.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz