Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

44. minuta
Plzeň
Daridovi jedovatou ránu levačku Ricardo vyškrábl nad břevno. I pátý rohový kop Plzně domácí ubránili.
42. minuta
Plzeň
První slibnou šanci Plzně zneškodnil Ricardo, Hora ale v úniku balon nezpracoval, čehož využil domácí brankář. Horovi se navíc na přihrávku nabízel další spoluhráč.
40. minuta
Plzeň
Plzeň zahrávala dva rohy hned po sobě, Ricardovy branku ale výrazněji neohrozila. I Coimbra se zatím bezchybně brání.
36. minuta
Řezníkův centr byl sražen směrem ke Štípkovi, nakonec ale u něj byl dřív domácí bek a odkopl jej daleko od své svatyně.
34. minuta
Plzeň
Štípek si rychlou kličkou vykoledoval faul v blízkosti pokutového území. Horváthův centr ulovil Ricardo.
30. minuta
Plzeň na útočné polovině ztratila balon a domácí sprintovali vpřed. Jejich akci překazil čistým skluzem Jakub Hora.
28. minuta
Coimbra
Keita z uctivé vzdálenosti vyslal na branku Viktoriánu první střelu. Chyběla jí ale razance i přesnost.
28. minuta
Coimbra má na svých kopačkách balon častěji, zatím však marně hledá recept na kopoření plzeňské obrany. Ta zaváhala dosud je jendnou po hrubé chybě Kozáčika.
25. minuta
Coimbra
Edinho se obtočil kolem Procházky, který ho nedovoleně srazil k zemi. Faulovaný z přímého kopu trefil jen zeď z plzeňských hráčů.
22. minuta
Coimbra
Procházka na poslední chvíli zastavil pas, který mířil na unikajícího útočníka Coimbry. Domácí ale stále pokračují v útočné akci.
20. minuta
Štípek se přes trojnásobnou přesilu neprosadil a míč mu utekl do zámezí. Rozehrávat bude brankář Ricardo.
18. minuta
Plzni byl odmávaný už třetí ofsajd. Dvakrát však pomezní chyboval.
16. minuta
Po signálu z přímého kopu si Horváth míč předkopl před sebe příliš daleko a musel si pomoct faulem, aby protiútok Coimbry přibrzdil.
15. minuta
Západočeši opět zákládají postupný útok. Míč si vyměňují stopeři Čišovský a Procházka.
13. minuta
Rychlý protiútok Coimbry zastavil nekompromisním odkopem Limberský. Domácí vhazují aut.
10. minuta
Plzeň
Ďurišova hlavička byla sražena do zámezí. Následny rohový kop Ricardo vyboxoval do bezpečí.
8. minuta
Coimbra
Po hrubé Kozáčikově chybě měl Marinho na kopačce úvodní gól utkání, balon ale do sítě ani nadvakrát neprotlačil.
7. minuta
Bakošovi byl odmáván ofsajd, i když opakovaný záznam jasně prokázal, že o postavení mimo hru nešlo. Nicméně míč mají v moci domácí.