20. srpna 2008 11:03 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Víra v zázrak a dík Kadlecovi

Ani Berger nestačí.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ani Berger nestačí. | foto: ČTK

Dnes lze začít obvyklým klišé ze špatných vtipů: mám pro vás dvě zprávy. Vzhledem k tomu, že uplynulý týden byl z pohledu fanouška rudých opravdu špatným vtipem, nejde o zprávy dobrou a zlou, ale o dvě špatné.


Tou první je, že po dvou letech stále se opakujících spekulací opravdu odchází Michal Kadlec, jeden z nejlepších sparťanů poslední doby. Na druhé straně: Michal toho pro Spartičku odvedl nepřeberně a angažmá ve vysněném Německu si zaslouží. Míšo, dík a ať se daří!!!


Jsem upřímně zvědav, jak dlouho nám vydrží Luboš Hušek. Když reprezentační kouč Rada opomíjí jeho kvality a výtečnou formu, jen to dokumentuje, jaký je babral.

Druhou špatnou zprávou je, že rudá mašina se v ofenzivě nepříjemně zasekává. Neproměněné šance v zápase s Olomoucí nás stály tři body jistojistě, proti Panathinaikosu dost možná. Snad se chlapci proberou už v pátek v Budějkách a v úterý se pokusí o zázrak. Co třeba výhra 2:1 a pak postup na penalty?

Dnes jsem se výjimečně nevěnoval sešívkám. Ale co chcete dodávat k packalům, kteří v jednom zápase nepřekročí půli a v druhém neporazí Spartu B hrající v deseti?

Přítelkyně autorovi (31) vyčítá, že má raději Spartu než ji. Má pravdu.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!