Čtvrtek 23. května 2024, svátek má Vladimír
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Víra v zázrak a dík Kadlecovi

Sport

  11:03
Dnes lze začít obvyklým klišé ze špatných vtipů: mám pro vás dvě zprávy. Vzhledem k tomu, že uplynulý týden byl z pohledu fanouška rudých opravdu špatným vtipem, nejde o zprávy dobrou a zlou, ale o dvě špatné.

Ani Berger nestačí. foto: ČTK


Tou první je, že po dvou letech stále se opakujících spekulací opravdu odchází Michal Kadlec, jeden z nejlepších sparťanů poslední doby. Na druhé straně: Michal toho pro Spartičku odvedl nepřeberně a angažmá ve vysněném Německu si zaslouží. Míšo, dík a ať se daří!!!


Jsem upřímně zvědav, jak dlouho nám vydrží Luboš Hušek. Když reprezentační kouč Rada opomíjí jeho kvality a výtečnou formu, jen to dokumentuje, jaký je babral.

Druhou špatnou zprávou je, že rudá mašina se v ofenzivě nepříjemně zasekává. Neproměněné šance v zápase s Olomoucí nás stály tři body jistojistě, proti Panathinaikosu dost možná. Snad se chlapci proberou už v pátek v Budějkách a v úterý se pokusí o zázrak. Co třeba výhra 2:1 a pak postup na penalty?

Dnes jsem se výjimečně nevěnoval sešívkám. Ale co chcete dodávat k packalům, kteří v jednom zápase nepřekročí půli a v druhém neporazí Spartu B hrající v deseti?

Přítelkyně autorovi (31) vyčítá, že má raději Spartu než ji. Má pravdu.

Autor:

Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA
Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA

Kosmetiku Mádara určitě od nás už znáte – potkat jste je mohli veletrhu FOR KIDS v Praze nebo také v nedávném v uživatelském testování, kde jsme...