14. července 2011 11:22 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Výsměch svazu? Hašek trénuje Al-Ahlí v Praze

Pohřeb Františka Veselého. Předseda fotbalového svazu Ivan Hašek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pohřeb Františka Veselého. Předseda fotbalového svazu Ivan Hašek | foto: ČTK

PRAHA Netrvalo dlouho a vrátil se k sídlu Fotbalové asociace na Strahově. Ovšem v jiné roli: Ivan Hašek, jenž na post svazového předsedy rezignoval na konci června, do Prahy přicestoval jako trenér - s dubajským týmem Al-Ahlí.

Své svěřence zde mezi tribunami Stadionu Evžena Rošického, na kterém si Slavia před několika lety zahrála mimo jiné i slavnou Ligu mistrů, připravuje na nadcházející sezonu. Velice blízko leží sídlo fotbalového svazu, který Hašek dva roky vedl.

O Ivanu Haškovi čtěte více

Ivan Hašek si jako kouč západoasijského celku přijde údajně na tři miliony korun měsíčně. Přitom jako nejvyšší muž českého fotbalu ještě nedávno ve své kanceláři jen několik metrů od trávníku, kde nyní trénuje, pracoval zadarmo.

Fotbalisté Al-Ahlí budou v hlavním městě České republiky získávat kondici ještě sedm dní, poté zamíří na tři týdny do Rakousku a letní přípravu završí měsíčním soustředěním v Austrálii.

Vojtěch Lhota, Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.