Pátek 24. května 2024, svátek má Jana
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Zase platí: titul vám vnutíme

Sport

  11:07
PRAHA - Ti, kdo tvrdí, že slávisté v prvních ligových kolech nedokázali navázat na výkony z mistrovské sezony, pravděpodobně sledovali jiné zápasy. Červenobílí zatím předvádějí to, co na jaře, kdy se Spartou těsně prohráli soutěž "My vám ten titul vnutíme, i kdybyste se na hlavu stavěli!“.

V Plzni to zase nevyšlo. foto: ČTK


A rudoši, zdá se, nemohli opět nechat hozenou rukavici ležet. Rozhodně by je v tomto směru nebylo rozumné podceňovat. Evidentně neponechají nic náhodě a pro jistotu se po Horváthovi chystají zbavit dalšího klíčového hráče.


To může být vážný problém, zvlášť když  u sešívaných občas kazí úsilí zkušenějších kolegů mladičký Necid. Naštěstí má trenér Jarolím rozum a s výjimkou posledního zápasu v Plzni jej příliš nestaví.


Slabým místem slávisticko-sparťanské strategie se ovšem může ukázat fakt, že ostatní tuto hru odmítnou. Mohlo by se pak stát, že mistrem bude třeba Střížkov.


Protože je však řeč o Slavii, musíme mít stále na paměti, že v tomto klubu není zhola nic nemožné. Co takhle za týden dva góly Fiorentině a postup na penalty do Ligy mistrů? Bylo by to stylové...

Autor (39) je tradicionalista ctící víru otců a zásadu, že krev není voda, i pokud jde o fotbal a věrnost Slavii.