Pondělí 6. května 2024, svátek má Radoslav

19:36
51. minuta: Dramatická situace ve vápně Slavie. Brabcovi nikdo nekřikl a ten málem vyslal domácí do tutovky.
19:32
48. minuta: Velká šance Slavie Necid vyslal ke zteči Ivanu, který cpal zpětnou přihrávku do malého vápna, ale domácí odkopli na roh. Z něho slávisté vytěžili jen hlavičku mimo.
19:32
46. minuta: Krajčík se poprvé osmělil do útoku, ale nic z jeho centru nebylo.
19:31
Přestávka skončila. Je tu druhý poločas.
19:16
První poločas je za námi. Na to, jak kvalitní oba soupeři jsou, se hraje průměrné "ligové" utkání. Doufejme, že Slavia potvrdí, že je v posledních týdnech týmem jednoho poločasu a zlepší se. Zhoršit se již nemohou. Také od domácích se čekalo více. Za 15 minut jsme opět zde.
19:14
44. minuta: Závěr poločasu je nahoru dolů. Adauto v pokutovém území Slavie tísněn hlavičkuje vedle Vaniakovi branky.
19:12
42. minuta: Slávisté kontrují! Jarolím vyslal lobem do vápna šikovně Ivanu, ten ovšem místo střely volí nahrávku na Necida. Ten je podle rozhodčích v ofsajdu. Televizní záběry průkazné nejsou.
19:10
40. minuta: První velká šance zápasu. Adauto si narazil se štěstím o bránící hráče Slavie, naposlední chvíli jej stopeři hostí zastavili v poslední možný moment na penaltě.
19:09
Tentokrát ale z toho žádné nebezpečí pro hosty nehrozilo, ovšem dezorientovaný Krajčík odehrál na další roh. Slávisté odvrátili.
19:08
37. minuta: Domácí mají další standardní situaci - rohový kop. Zatím hrozí pouze z těchto šancí.
18:55
26. minuta: Úvodní aktivita slávistů opadla a hra je nyní vyrovnaná. Mírně nebezpečnější jsou domácí. Ani jeden z týmu však vyloženou šanci neměl.
18:54
Po následném rohu měli slávisté problémy, ale nakonec míč z pokutového území dostali.
18:52
22. minuta: Jež se dral do šance, ale skončil před vápnem Slavie.
18:51
19. minuta: Žlutou kartu dostal Švento za hloupý útočný faul.
18:46
Rilke poslal přesnou přihrávku na nabíhajícího Štrbu. Ten byl na našem velkém vápně úplně sám, míč se mu ale naštěstí zamotal mezi nohy a nestihl vystřelit.
18:44
12. minuta: Švento s Ivanou předvedli pohlednou kombinaci po levé straně, nic z ní ale nakonec nebylo.
18:40
Zeď odvrátila na roh.
18:39
9. minuta: Další faul v nebezpečné vzdálenosti od slávistické branky.
18:38
Žilina odvrátila po rohu tři centry a sama přešla do rychlého brejku, který ale skončil útočným faulem Adauta.
18:38
7. minuta: Slavia kope první roh.