Pátek 3. května 2024, svátek má Alexej

Diskuze

Česká senzace. Lvíčata porazila na Euru Itálii a živí naději na postup

Čeští fotbalisté do 21 let vyhráli v druhém utkání skupiny C evropského šampionátu v Polsku nad Itálií 3:1. „Lvíčata“ po úvodní porážce 0:2 s Německem získala první body do tabulky a výrazně oživila naděje na postup do semifinále. V Tychách otevřel skóre ve 24. minutě kapitán Michal Trávník, v 70. minutě srovnal Domenico Berardi, ale v 79. minutě se trefil střídající Marek Havlík a v 85. minutě přidal pojistku Michael Lüftner.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MC

M. Cajthaml

22. 6. 2017 0:14

Byl to krasny zapas, ale k vitezstvi mohlo dojit jen kvuli laxnosti Italu pri stavu 1-1. Snad sance stoprocentni kdy zivala prazdna branka.... Nedas dostanes. Stejne me cesky narodni tym mile prekvapil. Snazil se, a tak mu slo naproti i potrebne stesticko. Jak pravi casto Franta Straka!!!

0 0
možnosti
JP

21. 6. 2017 21:32

Moc bych to nepřeceňoval. Nahrávky, zpracování míče bídné jako obvykle. Ale střelba tentokrát stála za to.