1. prosince 2008 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Zrušte Gambáč ligu!

Mladičký Antonín Fantiš (vpředu) ubránil Krajčíka.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mladičký Antonín Fantiš (vpředu) ubránil Krajčíka. | foto: ČTK

PRAHA Nejsem Sparťan, aby tu po dvou výsledkově nezdařených zápasech kydal hnůj na svůj tým. Spíš bych si všiml toho jak naši soupeř čím dal častěji místo toho aby se pokusil hrát fotbal, tak celý týden před zápasem s našimi hvězdami (a někteří i možná déle) se snaží pouze připravit na to "jak ubránit Krajčíka".

 

Jak Žilině, tak Příbrami se to povedlo. A já říkám: chudák Matěj, nechte ho hrát fotbal, vždyť ho to tolik baví.

Zároveň se tím na plné pecky projevilo, jak zoufalou soutěží je Gambrinus liga. Týmy raději, než by nabídli svým divákům trochu toho prvoligového fotbalu betonují už nejen na našem hřišti, ale i na svých stadióncích. Jak to pak dopadá se letos v celé nahotě projevilo výkony všech našich zástupců v pohárové Evropě.

Celou tuhle kašpárkovskou ligu bych zrušil, přestože jí zrovna vládneme. Založil bych nějakou tu středoevropskou soutěž, kde by hrály skutečně kvalitní týmy. Ne jen nazdárci, co hrají od prvního kola o udržení. Více zápasů Baník - Slavia!

PS: Kucí, co ty světlice?

Autor je sešívka hlavou i srdcem

M. Šroubek, Lidovky.cz

BMW Řada 5 3,0...
BMW Řada 5 3,0...

r.v. 2012, naj. 55 000 km, diesel
950 000 Kč (s DPH)

Najdete na Lidovky.cz