Zlín je v plném počtu. Domácí však stále zůstávájí v útoční třetině.
Druhá dvacetiminutovka utkání začala. Plzeň pokračuje v početní výhodě.
První třetina 4. finále skončila. Plzeň ji vyhrála nad Zlínem 2:1.
Ránu Poživila Sedláček zkrotil až napodruhé. Následně se rozpoutává další potyčka.
20.
Sedláček vyrazil dělovku od modré čáry, ale Jeřábek se k dorážce neprosadil. Zlín tlaku odolává.
19.
Zlínský obránce Horák držel Vampolu a míří na trestnou lavici. Další početní výhoda domácích.
19.
Vampolovu tvrdou ránu Sedláček nezkrotil, ale puk doskákal až k zadními mantinelu a branku minul.
17.
Dva góly domácí oživily a hosté mají problémy s rozehrávkou. Indiány je rychle a tvrdě napadají.
15.
gól
Plzeň dokonala bleskový obrat - 2:1! Plzeňský kapitán Straka objel branku a forhendem z otočky vystřelil na zlínskou branku. Sedláček si nepokryl skulinu u pravé tyčky, kudy kotouč proklouzl do klece.
15.
gól
Plzeň vyrovnává na 1:1! Petruška se obtočil kolem svého strážce vyslal puk na Sedláčka. Ten ho však jen vyrazil k Balejovi, který bekhendem srovnal stav.
14.
Jeřábek zadovkou našel před brankou volného Vlasáka, jehož pokus bez přípravy ale Sedláček vytěsnil.
12.
trest
Zlínský Urbanec byl vyloučen za hákování a indiáni dostanou první početní výhodu.
12.
akce
Čajánek několika zpětnými kličkami se za brankou zbavil obránce a přihrál do brankoviště Okálovi. Mazanec ale pas vypíchl.
12.
Plzeň se usadila v útočné třetině, ale nedostala se do výraznějších šancí. Zlín se osvobodil a donutil Mazance k přerušení hry.
10.
gól
Zlín se ujímá vedení 1:0! Kostourek v rychlém výpadu našel křižnou přihrávkou z druhé vlny najíždějícího Linharta, který přesnou střelou pod Mazancovu lapačku otevřel skóre.
9.
Domácí jsou v plném počtu. Zlínští během početní výhody dvakrát vystřelili.
8.
Zlín se během první minuty přesilovky nedokázal usadit v útočné třetině, domácí pozorně brání.
7.
trest
Okál využil chyby plzeňského obránce a vydal se do úniku. V něm ještě chtěl přihrát Čajánkovi do prázdné branky, jenže toho zastavil faul. Hosté si tak zahrají první přesilovku utkání.
6.
Lev i Jeřábek vyprášili Sedláčkovy betony tvrdými ranami od modré čáry.
5.
Sýkoru v průniku zastavil hvizd sudích, ocitl se v postavení mimo hru.

Nepřehlédněte

Třetiny: 2:1, 3:1, 0:0.

Branky a nahrávky: 15. Balej (Petruška), 15. Martin Straka (Johnson, Jan Kovář), 25. J. Jeřábek (Kratěna, Kašpařík), 27. Vlasák (St. Pierre), 38. T. Sýkora (Petruška, Balej) - 10. Linhart (Kostourek, Balaštík), 27. Holík z tr. střílení.

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Slovák, Hanzlík, Poživil, Jeřábek, Frolo, St. Pierre, Mozík, Boháč - Johnson, Kovář, Straka - Kratěna, T. Sýkora, Lev - Balej, Kašpařík, Vlasák - Dvořák, Vampola, Petruška.

PSG Zlín: J. Sedláček (40. Štůrala) - Tesařík, Řezníček, Hamrlík, Linhart, Urbanec, Matějíček, Horák, Zámoský - Okál, Čajánek, Veselý - Balaštík, Leška, Köhler - Šlahař, Holík, Čech - Fořt, Kostourek, Ondráček - P. Sedláček.

Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek - Barvíř, Blümel