21. minuta
Druhá třetina právě začala.
Střely na branku v první třetině 18:3 ve prospěch ČR
20. minuta
První třetinu vyhrála Česká republika 2:0. Do druhého dějiství vstoupí Češi v početní výhodě.
18. minuta
Česká republika hraje přesilovku.
18. minuta
Kvapil v rohu ztratil hůl. Se soupeřem si poradil i fotbalovým způsobem.
17. minuta

Neuznaná branka pro Českou republiku. Kvůli úmyslnému kopnutí se Markův pokus nepočítá.

• Rolinek zastavený francouzským soupeřem.

Rolinek zastavený francouzským soupeřem. / Autor: ČTK

17. minuta
Jakub Voráček vybruslil z rohu mezi kruhy, ale střelu mezi nohy Lhenry kryl.
17. minuta
Po přihrávce Jágra se v dobré příležitosti ocitl Rozsíval, který ale bekhendem přestřelil.
16. minuta
Ani druhou početní výhodu Francie nevyužila.
15. minuta
Po levici Vokouna se srazili Vítkovičtí spoluhráči Treille a Barinka.
14. minuta
Trestné střílení Klepiš neproměnil. Bekhendový blafák Lhenry vystihl.
14. minuta

Tomáš Rolinek se ocitl v samostatném úniku. Zastavil ho faul Francie. K nájezdu se chystá Jakub Klepiš.

12. minuta
gól

Česká republika právě vstřelila branku. V početní výhodě dorazil střelu Nováka Jiří Novotný - 2:0.

• Česká radost (Hubáček, Jágr a Červenka).

Česká radost (Hubáček, Jágr a Červenka). / Autor: Reuters

11. minuta
Dobrá kombinace Čechů v přesilové hře přinesla dobré střelecké příležitosti, ale bez gólového efektu.
10. minuta
Dělovku Romana Červenky zastavil až plastrón francouzského brankáře.
8. minuta
Francie má problém s rozehrávkou. Napadání Čechů jí dělá veliké problémy. Poté se ale čeští soupeři usadili před Vokounem a několikrát jej nebezpečně prověřili.
9. minuta
Po nepřesné rozehrávce přerušeno pro icing České republiky
7. minuta
důležité
Petr Gřegořek při svém prvním startu na MS se musí odebrat na trestnou lavici za vražení na hrazení.
6. minuta
Vampola hledal Rozsívala před brankou, ale jeho pas zachytila francouzská obrana.