Sobota 1. června 2024, svátek má Laura

jen za 89 Kč/měsíc

10. minuta

GÓÓÓÓÓÓL!!! První přesilovkové komando zamknulo téměř celé dvě minuty svého soupeře v jeho pásmu a po přihrávkách Jágra a Hemského se z bezprostřední blízkosti trefil Čajánek - 2:0. Pátá česká využitá přesilovka na turnaji.

• Česká radost po druhé brance v norské síti.

Česká radost po druhé brance v norské síti. / Autor: ČTK

9. minuta
Židlického ránu od modré vyrazil norský brankář Grotnes.
9. minuta
Norové opět z mezikruží ohrozili Pruska, ten ale bezchybný, na druhé straně byl faulován při dorážce Olesz a máme první přesilovku.
8. minuta
První těžěí zákrok Pruska, hned po vhazování v našem obranném pásmu.
6. minuta
GÓÓÓÓÓL!!! Češi více jak minutu nepustili Nory z vlastní třetiny, nakonec si vzal puk na hůl Marek, našel na modré Poláka. Ten vypálil, puk se odrazil od zadního mantinelu a Marek jej dorazil do prázdné branky - 1:0. Pro Marka je to devátý reprezentační branka ve 13. zápase této sezony.
5. minuta
Jágr se rozjel z našeho pásma, jeho akci ale zastavil ofsajd Hemského. Zatím se jakoby čeští hráči nebyli schopni dostat do tempa.
3. minuta
Útok centru Vašíček, Klepiš, Plekanec zaváří Norům, brankář soupeře ale střelám Plekance i Vašíčka odolal.
2. minuta
První ofsajd mají na svědomí Češi. Zatím se hraje především ve středním pásmu, naši se nedokáží před norskou brankou nastálo usadit.
1. minuta
První českou střelu vyslal na branku Čajánek.
1. minuta
Takže, jedeme dál. A Norové hned vypálili na debutanta Pruska. Druhý vítkovický brankář na MS v české brance.
16:33
Vypadá to, vypadá, že Švýcyři konečně tvrzené sklo opravili. Dvacetiminutová pauza se skutečně téměř naplnila.
16:20

Dejte si kafíčko, tohle chvíli potrvá.

• Oprava zničeného plexiskla.

Oprava zničeného plexiskla. / Autor: ČTK

1. minuta
Židlický vyrazil se soupeřem tvrzené sklo v našem obranném pásmu, na chvíli si tak od hokeje zase odpočineme.