• Česko - Švýcarsko. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Česko - Švýcarsko. / Autor: Reuters

32. minuta
Vlajka Švýcarsko do on-line | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Monnet a Ambühl nájezd na jediného českého obránce vyřešili znamenitě. Druhý jmenovaný naznačil přihrávku a z těsné blízkosti prostřelil betony Tomáše Vokouna. Pro Ambühla je to již druhá branka utkání.
32. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Švýcaři se znovu ujímají dvoubrankového vedení!

• Česko - Švýcarsko (švýcarská radost). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Česko - Švýcarsko (švýcarská radost). / Autor: Reuters

30. minuta
Česká reprezentace ubránila přesilovku Švýcarů. Rachůnek je na ledě.
30. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
V oslabení se do samostatného úniku pustila dvojice českých hokejistů. Zakončující Rolinek však trefil jen tyčku.
29. minuta

Barinka se vrátil na led, hrajeme ve čtyřech.

• Česko - Švýcarsko (Kašpar bojuje o kotouč). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Česko - Švýcarsko (Kašpar bojuje o kotouč). / Autor: Reuters

28. minuta
Rozhodčí poslal český výběr na devět vteřin do tří. Za hrubost si šel dvě minuty odsedět Rachůnek.
26. minuta
Za podražení byl vyloučen Barinka.
25. minuta
Za brankou soupeře vybojoval kotouč Voráček, poslal přehrávku před bránu osamocenému Janu Markovi, který nadvakrát svého soka v bráně překonal. Česko - Švýcarsko 1:2.
25. minuta
Česká republika dává gól!
21. minuta
Začalo druhé dějství utkání v Mannheimu.
20. minuta
První třetina skončila vítězstvím švýcarského týmu v poměru 2:0.
18. minuta
Čeští hokejisté působí zakřiknutým dojmem. Švýcaři bruslí o poznání lépe.
16. minuta
Bleskovou odpověď málem nachystal po Červenkově asistenci Jaromír Jágr, ale Gerber mezi puk a bránu vměstnal na poslední chvíli vyrážečku, od které se kotouč odrazil nad břevno.
15. minuta
Hokejisté v červených dresech rozebrali českou obranu a po dvou křižných přihrávkách zakončoval z hranice brankoviště Ambühl.
15. minuta
Švýcaři dávají další gól!
13. minuta
Parádní individuální akcí se před golmana Gerbera prokličkoval Klepiš, ale na brankáře nevyzrál.
12. minuta

Osmělil se i český reprezentační výběr a zásluhou první formace na chvíli uzamkl vedoucí celek v jeho obraném pásmu. Švýcaři se osvobodili vyhozením přes všechny čáry.

9. minuta
V další tutové šanci Švýcarů se ocitl Brunner, ale český strážce svatyně si tentokrát vybruslil a útočníka vytlačil z ideální střelecké pozice.

Nepřehlédněte

Česká republika: Vokoun - Rozsíval, Čáslava - Rachůnek, Gřegořek - Blaťák, Němec - Mojžíš, Barinka - Jágr, Červenka, Klepiš - Voráček, Marek, Rolinek - Kašpar, Vampola, Novotný - Růžička, Koukal, Hubáček ........................................................................... Švýcarsko: Gerber - Vauclair, Seger - Hirschi, Bezina - Du Bois, Josi - Helbling - Plüss, Rüthemann, Déruns - Ambühl, Monnet, Brunner - Savary, Lemm, Romy - Jenni, Duca, Trachsler, Niederreiter