Štencel dostal jednozápasový trest, Daňo zaplatí za simulování pokutu

Richard Nedomlel rozehrává kolem napadajícího Jana Štencela. foto: ČTK

Hokejisté Českých Budějovic budou v dnešním pátém čtvrtfinále play off extraligy na ledě Třince postrádat obránce Jana Štencla, který dostal jednozápasový trest po pátečním souboji na ledě Motoru. Asociace profesionálních klubů ledního hokeje informovala o rozhodnutí předsedy disciplinární komise Viktora Ujčíka na webu.
  10:13

Devětadvacetiletý Štencel byl dodatečně potrestaný na bodnutí špičkou hole do třineckého útočníka Marka Daňa v 19. minutě utkání. Rozhodčí Jan Jaroš a Jakub Šindel českobudějovického beka vyloučili na dvě minuty za sekání.

Disciplinární komise dodatečně potrestala i Daňa, dostal pokutu ve výši deseti procent měsíčního platu za simulování. Slovenský útočník podle Ujčíka přifilmoval pád po kontaktu s Lukášem Vopelkou, k němuž došlo po šarvátce před českobudějovickou brankou.

Třinec v sérii hrané na čtyři výhry vede 3:1 a dnes si může zajistit jako třetí tým postup do semifinále.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...