PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK: Pardubice - Vítkovice 2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
21:08
Vítkovice vedou v sérii 3:1 a od postupu do finále je dělí jediné vítězství. Toho mohou docílit už v neděli v Ostravě.
66. minuta
Rozhodující branka podla po chybě domácí obrany. Mezei upadl před brankou, přišel o kotouč. Pohl poslal puk Vránovi, který se trefil přesně pod břevno a rozhodl.
66. minuta
Gól! Vítkovice vítězí!
65. minuta
Ujčík vystřelil z kruhu těsně nad břevno.
64. minuta
Koukal vypálil od modré čáry mimo tyče Málkovy branky.
63. minuta
Burger zamotal hlavu obráncům Pardubic a z otočky prověřil pozornost brankáře Růžičky.
62. minuta
Starý vystřelil v závěru přesilovky nad. Po přerušení se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
61. minuta
Začalo prodloužení.
60. minuta
Ještě minutu a pět sekund budou hrát Pardubice přesilovku.
60. minuta
Základní hrací doba je u konce. V Pardubicích se bude prodlužovat.
60. minuta
V úplném závěru základní hrací doby si Pardubice zahrajou přesilovku. Při úniku byl totiž hákovaný Kolář. Na trestnou lavici jde Bartoň.
58. minuta
O regulérnosti branky musel hlavního rozhodčího utvrdit kolega za videem. Nahození Ovčačíka od modré sklepl ve výšce na hranici regulérnosti do sítě Vrána.
58. minuta
Gól! Je vyrovnáno!
56. minuta
Velká šance pro Vítkovice vyrovnat. Za nedovolené bránění si půjde na trestnou lavici odpočinout Nakládal.
55. minuta
Rákos zabránou vyoperoval ideální střeleckou pozici pro Zohornu, který se dostal sám před Málka. Trefil však pouze jeho beton.
52. minuta
V ideální pozici mezi kruhy zakončoval Kousal, ale skvělý Málek jeho střelu lapačkou zlikvidoval.
51. minuta
Ujčík střílel z pravého kruhu velmi nebezpečně na brankáře Růžičku, ten byl ale pozorný.