19. minuta
Žižka je na ledě a Slavia kompletní.
19. minuta
Třinec doslova zamkl Slavii v obranném pásmu. Tým Vladimíra Růžičky od vyrovnání zachránil brankář Kopřiva několika výbornými zákroky.
17. minuta
Tentokrát si přesilovku zahraje Třinec. Žižka nedovoleně ubránil Růžičku.
16. minuta
Polanský obsadil strategickou pozici za slávistickou brankou, kde ale nic kloudného nevymyslel. Po nepřesnosti je kotouč ve střední třetině. Posléze další icing domácích.
15. minuta
Růžička napálil pouze Sklenáře a puk je ve středním pásmu. Třinec pomalu, ale jistě zvyšuje na obrátkách.
13. minuta
Oceláři v plném počtu. Sešívaní vypálili na branku Hamerlíka v početní výhodě pouze jednou.
11. minuta
Pospíšila před odkrytou bránou na poslední chvíli odzbrojil Polák.
11. minuta
Již třetí trest za vysokou hůl pro hosty. Tentokrát bude pykat Peterek.
10. minuta
Po hrubé chybě Vašíčka při rozehrávce se ke střele dostal Varaďa, poté i k následné dorážce. Kopřiva ale jeho oba pokusy vyrazil.
9. minuta
Fauluje Krenželok a hraje ve čtyři na čtyři.
8. minuta

Slavia vede 1:0! Na modré čáře Kadlec našel Rotha, který střelou bez přípravy dostává sešívané do vedení. Domácí mají ještě dvě minuty přesilovku.

• Liberec - Slavia (radost hostů) / Autor: ČTK

8. minuta
Třinecký Kohn vyfasoval 2+2 trestné minuty za hru vysokou holí.
7. minuta
Pospíšil se prosadil podél pravého mantinelu vypálil mezi Hamerlíkovy betony. Třinecký brankář pozorný.
8. minuta
Krajíček zavezl puk do útočného pásma a vyzkoušel Kopřivu tvrdou střelou.
7. minuta
Třinec se ubránil a je v plném počtu.
5. minuta
Hostující Seman zlomil hůl a Oceláři brání ve "třech". S pomocí Hamerlíka ale vyhazují přes celé hřiště.
4. minuta
Slávista Třetina se drží za obličej a na dvě minuty za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Lojek.
3. minuta
Po střele Bonka tečovaný puk klouzal za brankovou čáru, ale slávistická obrana včas puk odpálila daleko od Kopřivovy branky.