Bonk dostal přihrávku nepřesně a Krenželok ho odzbrojil, poté puk ukryl Kopřiva.
důležité
Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou míři slávista Micka.
43. minuta
důležité
Vylučuje se na obou stranách, ale Slavia bude mít přesilovku. Dvě minuty vyfasoval slávista Pospíšil, ovšem třinecký Polák si vykoledoval minuty čtyři.
43. minuta
Třinec
Po Růžičkove střele se blýskl skvělým zákrokem Kopřiva.
41. minuta
důležité
Třetí třetina začala.
40. minuta
důležité
Po čtyřiceti minutách veda Slavia nad Třincem 2:0. Ve třetí části můžeme čekat velký boj a snahu Ocelářů a zvrat skóre.
39. minuta
Slavia
Jelínek se protlačil až před Vojtka, kde se puk nečekaně odrazil k Mickovi, jemuž se kotouč na holi svezl, a tak odkrytou bránu netrefil.
38. minuta
Třinec
Polanský najížděl zprava na Kopřovu, ale vyprášil pouze beton slávistického brankáře. Varaďa se už k dorážce přes bránícího Rotha neprosadil.
35. minuta
Třinec
Zatím nějvětší šance Třince v utkání. Kohn našel mezi kruhy volného Hudce, který bez přípravy vypálil. I v této situace je brankář Kopřiva úspěšnější než soupeř.
35. minuta
Slavia
Slavia bez jakéhokoliv problému ubránila, vyloučený Vondrka si trest odpykal.
34. minuta
Slavia
Růžička s kotoučem na holi zazmatkoval a slávistická obrana puk vyhazuje přes celé kluziště.
33. minuta
důležité
Třinec zvýšil na obrátkách a vynutil si přesilovou hru. Vondrka nedovoleně zahrál vysokou holí.
32. minuta
Třinec
Adamský nahodil obloučkem na Kopřivu, a ten raději přerušuje.
30. minuta
gól
Slavia využívá přesilovku a vede 2:0! Od modré čáry vypálil Roth a k dorážkám se dostali Endál a Vondrka. Nakonec druhý jmenovaný dopravil kotouč do sítě.