Gól! Slavia snižuje. Stav utkání je 4:1 pro Třinec.
43. minuta
Třinec už hraje ve čtyřech.
41. minuta
Slavia bude hrát přesilovku 5 na 3. Vteřinu před koncem druhého dějství byl za sekání vyloučen Hrabal a po minutě hry třetího dějství si dvě minuty trestu za hru vysokou holí půjde odsedět Adamský.
41. minuta
Začala třetí třenina zápasu.
40. minuta
Druhá třetina je u konce. Zcela ji ovládli hokejisté Třince a v součtu s první třetinou vedou už 4:0.
40. minuta
Slavii přesilovka příliš nevyšla. Kromě pokusů Tomici a Kuboše si nic nevypracovali.
38. minuta
Slavia bude mít při přesilovce šanci snížit. Za držení hole si půjde dvě minuty trestu odsedět Orsava.
37. minuta
Slavia hraje v plném počtu. Doležal je na ledě.
35. minuta
Z ničeho nic se při oslabení v obrovské šanci objevil Vondrka. Hamerlík se štěstím jeho pokus chytil do lapačky.
35. minuta
Dlouhá hra v početní výhodě Třince sice skončila, ale následně začala klasická dvouminutová. Na dvě minuty byl za sekání vyloučen slávista Doležal.
34. minuta
Během početní výhody se do šance prodral i Kohn. Ani on neuspěl, ovšem domácí diváci se skvěle baví. Třinec si druhou třetinu užívá.
33. minuta
V dalším pokračování přesilovky si třinečtí hokejisté po parádní kombinaci vypracovali velkou šanci, ale Varaďa ležícího Furcha nepřestřelil.
31. minuta
Brankář Miroslav Kopřiva opouští branku a místo mezi tyčemi přenechá svému náhradníkovi Dominiku Furchovi.
31. minuta
Už druhou branku utkání vstřelil obránce Lukáš Zíb. Jeho dělovka od modré čáry proklouzla až do branky.
31. minuta
A Třinec trestá. Přesilovku využívá a vede už 4:0.
30. minuta
Jaškin nevybíravým způsobem poslal k ledu Koudelku a na ledě se strhla bitka. Pro mladého slávistického útočníka zápas skončil. Kromě osobního trestu dostal i pět minut, které Slavia bude muset odbránit v oslabení.
28. minuta
Stejně jako druhou, tak i třetí branku vstřelil obránce. Krajíček dostal kotouč mezi kruhy a z otočky trefil přesně horní růžek branky bezmocného Kopřivy.
28. minuta
Gól! Třinec vede 3:0.
26. minuta
Svou druhou přesilovou hru už Třinec v braku proměnil. Po Bonkově přihrávce nepříliš razantní střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě, obránce Lukáš Zíb