Hamerlík se musel lapačkou natahovat na střelu vítkovického forvarda.
důležité
Třetí třetina byla zahájena.
40. minuta
důležité
Adamský dostal kotouč za brankovou čáru až po siréně, tudíž po čtyřiceti minutách vede domácí Třinec nad Vítkovicemi 3:1.
38. minuta
Třinec
Vítkovice nedokázaly dostat kotouč do středního pásma a gólman Málek musel podržet svůj tým několika skvělými zákroky.
37. minuta
Vítkovice
Klimek si najížděl před brankoviště na teč, na pas ale nedosáhl.
36. minuta
gól
Vítkovice snižují na 1:3! Ovčačíkovu ránu ihned po buly vyrazil Hamerlík pouze pod nohy Vrány, jenž pod třineckým brankářem střílí svou sedmou branku ve vyřazovacích bojích.
35. minuta
Vítkovice
Vítkovice měly možnost vstřelit kontaktní branku. Nahození tečoval Burger pouze do horní tyčky Hamerlíkovy svatyně.
34. minuta
Od modré čáry vypálil Hrabal, jehož pokus brankář Málek vyrazil pravým betonem.
34. minuta
Vítkovice
Vítkovice v plném počtu.
32. minuta
Poměr hráčů na ledě se vyrovná. Přesilovku Vítkovic ukončil faul Klimka. Minutu se bude hrát ve čtyřech, poté začne třinecká přesilovka.
32. minuta
Káňa vystřelil a jeho pokus Hamerlík s problémy kryje.
31. minuta
důležité
Peterek hákoval a v početní výhodě jsou hosté.
29. minuta
Třinec
Růžičkův projektil vyrazil Málek maskou. Po konzultaci vítkovického brankáře a sudího utkání pokračuje bez přerušení.
27. minuta
Vítkovice
Vítkovice jsou kompletní.
27. minuta
Třinec
Krajíček z bezprostřední blízkosti Málka nepřekonal.
25. minuta
důležité
Vítkovický Tomas u mantinelu tvrdě sestřelil Růžičku a rozhodčí jej potrestal pobytem na trestné lavici.
23. minuta
gól
Třinec vede 3:0! Hrňovu střelu zblokoval obránce Vítkovic, kotouč se dostal k Adamskému, jenž střelou mezi Málkovy betony dostává Oceláře do tříbrankového vedení.
22. minuta
gól
Třinec vede 2:0! Na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl Zíb a bez přípravy trefil prostor nad Málkovou lapačkou.
21. minuta
Třinec
Bonk už dorážel puk do prázdné brány, na poslední chvíli zasáhl Vosátko a třineckému útočníkovi šanci zhatil.