HC SLAVIA PRAHA - HC SPARTA PRAHA 1:0 SN
GÓL! Slavii bod navíc vystřelil Krenželok, jenž forhendovým blafákem překonal Pöpperleho.
SN
Daniel Přibyl se snažil Furcha rozhýbat, což se mu nepovedlo.
SN
GÓL! Růžička napodobil Tona s podobným kouskem vyrovnal.
SN
GÓL! Ton svou pověstnou kličkou do bekhendu uklidil kotouč do sítě.
SN
Svoboda zase nenašel mezírku mezi Pöpperleho betony.
SN
Broš v prvním nájezdu Furcha nepřekonal. Ten přečetl rychlou bekhendovou kličku.
65. minuta
Prodloužení skončilo. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.
65. minuta
Útočník Sparty Tenkrát si vybruslil až do šance, zamiříl do horního rohu, Furchovu branku však netrefil.
63. minuta
Kůrka vybízel spoluhráče pasem do sparťanského brankoviště. Žádný jeho parťák ovšem puk nezachytil.
63. minuta
Čermák se zakončením váhal, a tak jeho střela byla nakonec tečována do ochranné sítě.
62. minuta
Tenkrátovu střelu zachytil Furch. Vhazovat se bude po jeho levici.
61. minuta
Prodloužení bylo zahájeno. Pokud nepadne gól, potrvá pět minut.
60. minuta
Je konec základní hrací doby. Po šedesáti minutách je stav stále bez branek. Následovat bude prodloužení. Jestli ani to o vítězi nerozhodne, na řadu přijdou samostatné nájezdy.
58. minuta
Nyní zasáhl brankář z Holešovic proti Dolažalovi, jenž se snažil puk do sítě procedit mezi tyčkou a betonem.
57. minuta
Pöpperle podržel Spartu. Úspěšně zasáhl proti střele Tomici, který měl dost času na to, aby přesně zamířil.
51. minuta
Ránu od modré Pöpperle vyrazil jen před sebe. Tomica se ovšem k dorážce před téměř odkrytou bránou neprosadil.
40. minuta
Obránce Sparty Radek Phillip opustil trestnou lavici. Slavia přesilovku nezužitkovala.
49. minuta
Růžička se ocitl za sparťanskou obranou. Neměl ovšem rychlost a o puk přišel.
Litvínov - Pardubice 3:2 po sam. nájezdech. Rozhodl Ručinský. Litvínov vyhrál druhý z posledních devíti zápasů.