Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Hokejisté Třince porazili v pátém finále play off extraligy Liberec 3:0 a obhájili mistrovský titul

Třinecký brankář Ondřej Kacetl foto: ČTK

Dva góly dali Oceláři v přesilových hrách. Třinec zvítězil nad Libercem 4:1 na zápasy.
  19:22

Hokejisté Třince porazili v pátém zápase finále play off extraligy Liberec 3:0 a potřetí v klubové historii získali mistrovský titul. Oceláři vybojovali Masarykův pohár podruhé za sebou. Také v roce 2019 porazili ve finále Liberec, v minulé sezoně bylo play off kvůli pandemii koronaviru předčasně ukončeno.

Pondělní duel rozhodli domácí v početních výhodách, první gól vstřelil ve 30. minutě Jack William Rodewald, druhý v 52. minutě Michael Kovařčík. Poslední slovo měl při power play hostů Vladimír Dravecký. Brankář Ondřej Kacetl udržel pošesté v play off a podruhé ve finále čisté konto. Neinkasoval ani v předešlém utkání v Liberci.