19. září 2008 17:30 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Hořava by se mohl stát asistentem v Omsku

Hořava by se mohl podívat za Jágrem. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hořava by se mohl podívat za Jágrem. | foto: Petr EretČTK

PRAHA Český trenér Miloslav Hořava by mohl působit jako asistent trenéra v Omsku, kde je hlavní hvězdou Jaromír Jágr. Bývalý kouč hokejové reprezentace do dvaceti let, který v současnosti vede prvoligové Ústí nad Labem přiznal, že od vedení Avangardu dostal nabídku. Zda opravdu do Kontinentální ligy zamíří, není jasné.

"Jsem jedním z kandidátů. Nabídku jsem obdržel, ale bližší detaily zatím sdělit nemohu," řekl Hořava.

Některá ruská média příchod bývalého vynikajícího obránce, který se v roce 1985 stal mistrem světa, považují za hotovou věc. Podle Hořavy samotného to jasné není. "Nechtěl bych to nijak komentovat. Věci by to mohlo uškodit. Ani neřeknu, jestli mám o tu nabídku zájem. Počkejme pár dní. Myslím, že do pondělí bude všechno uzavřeno," uvedl sedmačtyřicetiletý Hořava.

Omsk, ve kterém vedle Jágra působí i Pavel Rosa a Jakub Klepiš, hledá složení nového realizačního týmu poté, co byl v úterý z funkce odvolán Sergej Gersonskij. Místo něj by měl tým ještě v tomto týdnu převzít Kanaďan Wayne Fleming.

ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…