5. srpna 2008 19:40 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Jágr nestihne Zlatou hokejku

Osminásobný vítěz Zlaté hokejky Jaromír Jágr se letos vyhlášení nezúčastní. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Osminásobný vítěz Zlaté hokejky Jaromír Jágr se letos vyhlášení nezúčastní. | foto: ČTK

Jaromír Jágr bude v sobotu 23. srpna chybět na slavnostním vyhlášení ankety Zlatá hokejka, které se uskuteční v karlovarském hotelu Thermal. Hokejista ruského Avangardu Omsk dostal od klubu pouze pětidenní volno, které mu vyprší 21. srpna. V Česku tak stihne pouze dvě exhibiční utkání Jágr teamu v Brně a v Třinci.

"Jágr dnes potvrdil definitivně svůj letní program v České republice. Z Omsku přiletí 16. srpna pouze k těmto dvěma zápasům, nikde jinde už hrát nebude. Od svého ruského klubu dostal volno pouze na pět dnů, už 21. srpna se opět vrací do Omsku," řekl dnes ČTK manažer Jágr teamu Petr Fridrich.
První zápas Jágr teamu je na programu v neděli 17. srpna od 18:00 v brněnské hale Rondo, jeho soupeřem bude místní druholigový klub Technika Brno. O dva dny později se tým se všemi hvězdami z NHL představí ve stejném čase v Třinci.

ČTK